Екскерівник управління СБУ в Житомирській області оприлюднив свої статки: за минулий рік силовик заробив майже пів мільйона гривень

Екскерівник  управління СБУ в Житомирській області оприлюднив свої статки: за минулий рік силовик заробив майже пів мільйона гривень

Нещодавно призначений начальник Головного управління Служби безпеки України (СБУ) у Києві та Київській області Олег Головаш, який до того очолював управління СБУ в Житомирській області, подав декларацію про доходи за минулий рік.

У ній він вказав два позашляховики BMW X5 та дві мисливські рушниці — і все це майно набуте в 2019 році. Також силовик задекларував 45 тисяч доларів готівки.

Про це «Слідство.Інфо» довідалося з Єдиного державного реєстру декларацій.

Документ на офіційному сайті Національного агентства з питань запобігання корупції (НАЗК) опубліковано 24 травня. Зауважимо, що більше місяця тому голова СБУ Іван Баканов скасував акт, який дозволяв керівництву СБУ не подавати відкриті декларації до НАЗК.

Це перша публічна декларація, яку подав Олег Головаш. У ній він прямо не пише, що є співробітником Служби безпеки, а називає себе «військовою посадовою особою вищого офіцерського складу». І місцем роботи вказує «військову частину». Водночас, згідно з декларацією, місце фактичного проживання Головаша — місто Житомир. Із серпня 2019-го до травня цього року Олег Головаш очолював Управління СБУ в Житомирській області. За повідомленням місцевого видання «СК1», з 2016 року Головаш обіймав посаду заступника начальника управління — начальника відділу по боротьбі з корупцією та організованою злочинністю Служби безпеки на Житомирщині.

Судячи з декларації, Головаш та його дружина, яка працює заступницею голови Антимонопольного комітету на Київщині, за минулий рік отримали у власність два позашляховики BMW X5 2014-го та 2016-го років випуску, які в сумі коштують майже 1,6 мільйона гривень. Також Олег Головаш задекларував дві мисливські рушниці, власником яких став також торік: італійського виробника Benelli та американського — Browning, які в сумі коштують 135 тисяч гривень. Останню, як свідчить декларація Головаша, йому подарував батько. Також новий керівник київської СБУ вказав, що зберігав готівкою 45 тисяч доларів.

Крім того, згідно з декларацією, Олег Головаш користується паркомісцем і квартирою на понад 100 квадратних метрів у Києві, які належать його матері. За минулий рік силовик заробив майже пів мільйона гривень.

Джерело: Слідство. Інфо

Слідкуйте за новинами Житомира у Facebook, Telegram, Instagram та YouTube.

Коментарі (1)
  • Lena Nebeska
    Заработал " непосильным" трудом
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Житомира за сьогодні
16:58 У Коростенському районі розпочали ремонт дорожнього покриття 16:25 На території трьох громад Житомирської області виявлено кілька несанкціонованих звалищ 16:00 Триває завершальна фаза переходу на електронний облік трудової діяльності 15:41 Вбивця матері та дитини в Радомишльській громаді на момент скоєння злочину перебував у стані гострого психозу, — експерти Від читача 11:25 Дезінформація 15:02 Поліція працює на місці ворожого обстрілу на Коростенщині photo_camera 15:00 На Житомирщині викрито спробу вербування жінки спецслужбами рф задля реєстрації Starlink 14:39 «OnlyFans проти держави»: як українці масово виграють суди у Податкової — і чому Житомирщина мовчить 14:09 Зруйновано 18 будівель в Коростені на Житомирщині, серед яких — 9 житлових будинків 14:00 Вихідні в Україні будуть теплими, з 7 квітня прийде похолодання 12:40 Жителька Олевська втратила 260 тисяч гривень, намагаючись продати автокрісло 12:37 Один загиблий, четверо постраждалих і зруйновані будинки — наслідки ракетно-дронового удару по Житомирщині 12:20 Бердичів зустрів черговий евакуаційний потяг photo_camera 12:00 Жительку Луганської області заочно судитимуть за державну зраду – обійняла посаду в органі держави-окупанта 11:39 У Любарі конфлікт цивільного подружжя закінчився реанімацією: підозрювану в травмуванні співмешканця затримано 11:34 На Житомирщині запроваджено аварійні відключення електроенергії! 11:20 Наніс знайомому понад 40 ударів викруткою – вбивцю засуджено до 10 років позбавлення волі 11:00 На Житомирщині за підтримки партнерів житлом забезпечено 364 внутрішньо переміщені особи 10:39 Підтримка родин ветеранів: на Житомирщині продовжують забезпечувати оздоровлення дітей захисників 10:20 У Житомирі 15-річний мотоцикліст постраждав внаслідок ДТП з автобусом photo_camera
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Житомирі Ваші відгуки про послуги у Житомирі
keyboard_arrow_up