До уваги платників за спеціальне використання лісових ресурсів

До уваги платників за спеціальне використання лісових ресурсів

Інформує Житомирське управління ГУ ДПС області.

Звертаємо увагу суб’єктів господарювання, що Законом України від 16 січня 2020 року № 466 «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо вдосконалення адміністрування податків, усунення технічних та логічних неузгодженостей у податковому законодавстві» (далі – Закон № 466) внесені зміни до пункту 256.3 статті 256 Податкового кодексу України, відповідно до яких скасовано диференціацію ставок рентної плати за спеціальне використання лісових ресурсів (далі – Рентна плата) за розрядами. Зазначені зміни набрали чинності з 01 липня 2020 року. 

ДПС України листом від 20.07.2020 №11985/7/99-00-04-03-01-07 надала для використання в роботі роз’яснення, надіслане листом Міністерства фінансів України від 16.07.2020 №11230-10-10/21466, відповідно до якого для застосування порядку справляння Рентної плати, що діяв до набрання чинності Закону № 466, залишаються без змін розраховані податкові зобов’язання з Рентної плати на 2020 рік за лісорубними або лісовими квитками, які були оформлені суб’єктами лісових відносин до 01 липня 2020 року. 

 

Слідкуйте за новинами Житомира у Facebook, Telegram, Instagram та YouTube.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Житомира за сьогодні
17:57 Як відновити паперове посвідчення УБД, ОІВВ, ЧСЗ, якщо воно втрачене або непридатне для використання 17:00 У Житомирі відкрили виставку та презентували фотоальбом до 111-ї річниці Святослава Ріхтера 16:40 Державі має бути відшкодовано понад 1,5 млн грн збитків за засмічення лісу на території Овруцької громади 16:21 У Житомирі попрощалися із Захисником — Павлом Федоренком Від читача 18:39 Перевіряйте джерела: користуйтеся лише офіційними сайтами 16:20 В обласній філармонії відкрився Міжнародний фестиваль майстрів мистецтв імені Святослава Ріхтера photo_camera 16:00 Неподалік Сонячного зіткнулися ВАЗ і Toyota: травмовано одного з водіїв 15:40 Прогноз погоди: у Житомирі буде хмарно і тепло 15:40 «Діалог влади та бізнесу»: Успіхи, виклики та перспективи розвитку тваринництва. ВІДЕО 15:23 Комунальні медзаклади долучилися до загальноміського весняного прибирання photo_camera 15:00 У Житомирі припинено чергову схему незаконного виїзду чоловіків за кордон під виглядом волонтерів через «Шлях» 14:40 На Житомирщині рятувальники продовжують боротися з пожежами в екосистемах photo_camera 14:20 Щеплення проти ВПЛ-інфекції: як це захищає від раку шийки матки? 14:00 Уряд ухвалив програму «Кешбек на пальне» 12:39 На Житомирщині засуджено двох осіб, які вимагали 15 тис. доларів США неіснуючого боргу у судді 12:20 На новій шахрайській схемі "допомога у викритті недобросовісних працівників банку" житомирянка втратила 350 тис. грн 12:00 Вразливі категорії українців отримають одноразову державну доплату у квітні 2026 року — рішення Уряду 11:41 За апеляційною скаргою прокурора ухвалено новий вирок мешканцю Ємільчинської громади за збут бойових припасів 11:21 З настанням теплої погоди в області виникло 85 пожеж в екосистемах, вогнем пройдено понад 35 га територій photo_camera 11:00 За крадіжку банківської картки і телефона судитимуть 20-річного малинця
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Житомирі Ваші відгуки про послуги у Житомирі
keyboard_arrow_up