Дітям

3 лютого 2018 року завершився прийом заявок на Всеукраїнський конкурс серед «Міста, дружні до дитини», що проводиться Асоціацією...

На базі Житомирського обласного центру еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді Житомирської обласної ради з 27...

Діти створюють країну щодня, своїми думками, словами, діями, рішеннями. Ми би хотіли, щоб ти сьогодні розпочав творити. Прочитай...

В області стартувала акція «В центрі уваги – діти», під час якої школярі знайомляться з роботою правоохоронців та рятувальників,...

Куди піти з дітьми в березні - пропонуємо вашій увазі репертуар Житомирського академічного театру ляльок.

Музей космонавтики ім. С.П. Корольова Житомирської обласної ради запрошує дітей взяти участь у IІІ-му Міжнародному відкритому конкурсі творчих робіт в галузі цифрового мистецтва «Яка прекрасна наша планета!», присвяченому першому  польоту людини в космос.

Загалом планується, що відбудеться 5 святкових заходів, які відвідають близько 2000 дітей із родин захисників України: дітей із родин загиблих, поранених Героїв, учасників АТО.

Близько 400 дітей із усієї області переглянули театральну виставу «Святий Миколай, до нас у гості завітай».

Головними вимогами в оформленні дитячої кімнати, безперечно, є зручність, простота, безпека і багатофункціональність.                                                                             

Ліжко машинка підкорить будь-якого маленького гонщика. Адже це не просто дитяче ліжечко, це справжній болід! Тепер не треба умовляти дитину лягати спати, адже вона сама з нетерпінням чекатиме, коли зможе знову забратися у свою машину.

Що може бути кращим у спекотну пору ніж найрізноманітніше морозиво улюбленого виробника. Нині, це рідне Свято Морозива від ПАТ «Житомирський маслозавод – компанія «Рудь», яке відбулося у суботу 3 червня в Житомирі.  

Останній навчальний день в житомирській школі № 28 імені гетьмана Івана Виговського пройшов з пафосом. На останній дзвоник сюди приїхала перша леді України.

Житомирян запрошують приєднатися до Всесвітнього З’їзду Молоді. Цей захід має об’єднати навколо себе свідому молодь, що прагне змінити свої життя і оточуючих на краще.

Після реконструкції будівлі Житомирської міської гімназії № 3 житомиряни отримують сучасне приміщення школи, де зможе додатково навчатися близько 300 учнів.

Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up