Дітям

Після реконструкції будівлі Житомирської міської гімназії № 3 житомиряни отримують сучасне приміщення школи, де зможе додатково...

У Житомирі вшанують кращих в Україні та області благодійників, меценатів і волонтерів, які організовували значні благодійні...

До 8 березня усі чоловіки готують жінкам подарунки. Журналісти газети «20 хвилин» дізнавались, скільки коштують...

Розпочався 2017 рік, новий рік – нові уподобання. Проте, хочеться показати статистику найпопулярніших, а також незвичайних...

На капітальний ремонт в загальноосвітніх школах Житомира № 6,7,36 з міського бюджету витратили більше 3 млн. грн.

Сьогодні, 23 січня житомирянам презентували карту Кримського півострова з історичними назвами поселень кримських татар. Карта фіксує різноманіття назв населених пунктів протягом тисячоліть історії

Напередодні Нового року Китайська Народна Республіка надала школам Житомирської області безплатну комп’ютерну техніку. Саме такий подарунок отримала область для створення сучасних комп’ютерних класів.

Студенти будівельного коледжу ЖНАЕУ розпочали благодійну акцію «Янгол з великим серцем» на підтримку житомирянина Володі Каблова, який потрапив під тролейбус.

Нещодавно у Житомирі стався трагічний випадок – дитину переїхав тролейбус. Хлопчик отримав численні травми.

Під час виконкому 8 грудня не тільки презентували план новорічних святкувань, а й запропонували депутатам та меру Житомира читати дітям казки в будиночку святого Миколая.

У Житомирі 22 вересня відбулася гучна циркова вистава цирку КОБЗОВ - «WOOZU». Яскраві та емоційні, ні на що не схожі шоу - це приголомшливе поєднання акробатичних трюків, клоунади, акторської майстерності та бездоганної хореографії.

У Житомирі 13 липня в залі ресторану «Явір» вперше відбувся масштабний конкурс краси «Найкрасивіша Міні Топ-Модель України 2016», у якому взяли участь 34 учасниці практично з усієї України.

Недобудовані та недоремонтовані споруди для Житомира вже давно перестали бути рідкістю, однак городяни не здаються і максимально намагаються вплинути бодай на ті проблеми, які стосуються дітей.

В Україні 24 травня затвердили новий санітарний регламент для дитсадків, котрий фактично дає «зелене світло» для створення приватних дитячих садочків, які відтепер зможуть скласти реальну конкуренцію державним закладам.