Дітям

1 червня, у День захисту дітей, мешканці громади матимуть змогу ознайомитися з діяльністю дитячих таборів, - повідомили у міській раді.

Стартували весняні канікули. Департамент освіти розмістив на своїй фейсбук-сторінці афішу заходів, які проводить Житомирський центр творчості дітей і молоді.

Конкурс відбувся до Міжнародного тижня читання. Змагалися діти та підлітки у 3-х вікових категоріях. Переможців визначали за кількістю прочитаний слів упродовж хвилини. Про це повідомили у Житомирській міськраді.

У Житомирському центрі творчості дітей та молоді на час зимових канікул з 26 грудня по 13 січня триватимуть безкоштовні майстер-класи для малих житомирян. Про це повідомляє пресслужба департаменту освіти Житомирської міської ради.  

Ви вже, мабуть, разів сто чули про те, що необхідно покласти у свою тривожну валізку, а що щодо валізки дитячої? МОЗ разом із головою асоціації дієтологів України Олегом Швецем підготували перелік продуктів харчування, які треба мати з собою, щоб дитина отримувала повноцінний раціон у розрахунку на 1-2 доби.

Упродовж минулого тижня овруцькі рятувальники в закладах загальної, середньої та дошкільної освіти, що на даний час функціонують на території Словечанської територіальної громади Коростенського району провели «Єдині уроки безпеки».

Під час війни діти потребують особливого піклування, адже відчувають тривогу, паніку та страх дорослих. Експерти проєкту «Довідник безбар’єрності» розробили довідкові матеріали на основі рекомендацій Міністерства охорони здоров’я України, що допоможуть мінімізувати негативний вплив на психіку дітей.

Молодіжна рада Миропільської громади – це спілка активної молоді, яка згуртувалась задля прогресивної роботи в громаді. 

Житомирська міська рада запрошує маленьких житомирян на майстерклас.

За повідомленням міськради, відзавтра, з 23.07.2022, буде перенаправлено рух маршруту №25 «Саєнка — ЦУМ».

keyboard_arrow_up