Все, приїхали!- українських водіїв розпочнуть частіше штрафувати

Все, приїхали!- українських водіїв розпочнуть частіше штрафувати

Відсьогодні на дорогах України з`являться ще 17 нових ділянок для встановлення приладів вимірювання швидкості TruCAM.

Про це повідомив заступник начальника Департаменту патрульної поліції Олексій Білошицький на власній сторінці у «Facebook».

«З 19 вересня на дорогах України додається 17 нових та буде розширено вісім існуючих ділянок автодоріг (з підвищеним рівнем аварійності), на яких здійснюватиметься контроль швидкісного режиму за допомогою лазерних вимірювачів швидкості TruCAM», – розповів Білошицький.

Загалом, система фотофіксації автопорушень TruCAM є активно впровадженою на вітчизняних дорогах ще з лютого минулого року. Наразі, за даними патрульної служби України, в експлуатації перебуває близько 100 таких приладів. Також Білошицький запевнив, що фотофіксація патрульною службою відбувається виключно в спеціально відведених для цього місцях, котрі в свою чергу є позначеними спеціальними автодорожніми знаками, та поруч із виконавцями має знаходитися патрульний автомобіль із синіми проблисковими маячками.

Що там по Житомиру?

Стосовно місцевої ситуації, старший інспектор пресслужби патрульної поліції у м. Житомирі Ігор Іванюк повідомив, що, згідно із статистичними даними,  наразі в місті діє шість TruCAMів, і саме завдячуючи даній системі, від листопада минулого року патрульна служба поліції змогла зменшити  страшну статистику стосовно щорічних випадків ДТП, що виникають через систематичне підвищення водіями дозволеної швидкості на дорогах. Підтвержденням цього є складення близько 24 тис. порушених адміністративних постанов через ігнорування водіями ПДР (правил дорожнього руху – авт.) з моменту дії нещодавно введенної системи.

Насамкінець нагадаємо, що система фотофіксації TruCAM за своєю суттю  є портативним пристроєм, оснащеним лазерним променем, котрий контролює підвищення швидкості руху автотранспорту на відстані до 1200 метрів. Ці портативні пристрої вимірювання швидкості запрацювали в тестовому режимі у жовтні минулого року на дорогах міжнародного та державного значення.

Ірина Хоцька

Новини за темою Новини за темою
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні

Новини Житомира за сьогодні

keyboard_arrow_up