Водієві, який кинув авто посеред вулиці у Житомирі у стані наркотичного сп`яніння, загрожує штраф

Водієві, який кинув авто посеред вулиці у Житомирі у стані наркотичного сп`яніння, загрожує штраф

Фейсбук сколихнуло відео з чоловіком під наркотиками, який вийшов з покинутого автомобіля, ледве тримаючись на ногах.

На своїй сторінці у Фейсбук юрист Радикальної партії Павло Цивінський 3 серпня виклав відео події, яка трапилася на вулиці Театральній, неподалік офісу їхньої партії. На ролику видно, як водій кинув посеред вулиці автомобіль марки «Тойота Кемрі», а сам вийшов з нього і стоїть на тротуарі, зігнувшись і хитаючись. Керманич ледве тримається на ногах і навіть не може відповісти на питання патрульних, які прибули на місце події. За ознаками, оскільки водій від експертиз відмовився, було встановлено, що водій перебуває у стані наркотичного сп`яніння.

Згодом Павло Цивінський, який виклав ролик у Фейсбук, видалив відео зі своєї сторінки, але житомиряни досі поширюють і коментують його.

Журналісти «20 хвилин» поцікавилися подробицями цієї події, зокрема питанням, яке покарання може загрожувати герою цієї історії. Як повідомили нам у відповіді на інформаційний запит в управління патрульної поліції в Житомирській області, керманич авто, 1988 року народження, відмовився від проходження огляду з метою виявлення стану алкогольного, наркотичного чи іншого сп`яніння або перебування під впливом лікарських засобів, що знижують увагу та швидкість реакції у встановленому законом порядку поліцейським на місці зупинки транспортного засобу з використанням спеціальних технічних засобів, дозволених до застосування МОЗ та Держспоживстандартом та лікарем в найближчому закладі охорони здоров`я, якому надано право на його проведення відповідно до ст.266 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Працівники Управління патрульної поліції області у день, коли сталася подія, 3 серпня, відносно керманича «Тойоти Кемрі» склали протокол про адміністративне правопорушення за порушення останнім п.2.5 Правил дорожнього руху України за ч.1. ст.130 Кодексу України про адміністративні правопорушення. Наразі протокол разом з матеріалами справи направлений до Богунського районного суду м. Житомира для прийняття рішення у даній справі.

«Додатково зазначаю, що керування транспортними засобами особами в стані алкогольного, наркотичного чи іншого сп`яніння або під впливом лікарських препаратів, що знижують їх увагу та швидкість реакції, а також передача керування транспортним засобом особі, яка перебуває в стані такого сп`яніння чи під впливом таких лікарських засобів, а так само відмова особи, яка керує транспортним засобом, від проходження відповідно до встановленого порядку огляду на стан алкогольного , наркотичного чи іншого сп`яніння або щодо вживання лікарських препаратів, що знижують увагу та швидкість реакції, – тягнуть за собою накладення штрафу на водіїв у розмірі шестисот неопадатковуваних мінімумів доходів громадян з позбавленням права керування транспортними засобами на строк один рік і на інших осіб – накладення штрафу в розмірі шестисот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян», – йдеться у відповіді Управління патрульної поліції Житомирської області на наш інформаційний запит.

 

Ольга Сідлецька

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні

Новини Житомира за сьогодні

keyboard_arrow_up