У Житомирі затримали водія у стані сп`яніння, який кинув авто посеред вулиці і ледь тримався на ногах. ВІДЕО

У Житомирі затримали водія у стані сп`яніння, який кинув авто посеред вулиці і ледь тримався на ногах. ВІДЕО

Відео виклав на своїй сторінці у Фейсбук житомирянин Юрій Опанасюк.

На відео можна побачити, як  просто посеред вулиці Театральної біля офісу Радикальної партії зупиняється автомобіль "Тойота Кемрі". З авто виходить водій, який не тримається на ногах і навіть не може відповісти на запитання поліцейських. Керманич перебував чи то в стані алкогольного, чи то наркотичного сп`яніння, а можливо, і того, і іншого. 

 

Далі - без коментарів. Редакція "20  хвилин" бере на контроль дану ситуацію і з'ясує, чи поніс якесь покарання керманич авто.

Сьогодні у Житомирі Сьогодні у Житомирі
Як у Житомирі відзначили День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. ФОТО. ВІДЕО Як у Житомирі відзначили День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. ФОТО. ВІДЕО
Від криміналу до культури: млявий прогрес житомирських медіа Від криміналу до культури: млявий прогрес житомирських медіа «Дерибан» на будівництві житомирських амбулаторій «Дерибан» на будівництві житомирських амбулаторій Газове підприємство обходить заборони АМКУ Газове підприємство обходить заборони АМКУ Як у Житомирі відзначили День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. ФОТО. ВІДЕО Як у Житомирі відзначили День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. ФОТО. ВІДЕО
Коментарі (5)
 • Dmitriy Stefanovich

  Як можна писати що можливе алкогольне сп'яніння???
  Хотілось звернути увагу на супер копів, вони більше схожі на студентів першокурсників, причому не дуже спортивних. Ну от кого такі от зможуть затримати? Хіба що дітей та пенсіонерів.
 • Людмила Блащук

  Якого сп'яніння?
  Наркотичне . Так і пишіть.
  Падаль. Вся Україна потерпає через таких.
  Ще одна війна всередині країни

  Александр Черныш reply Людмила Блащук

  Тож і пишуть, що у стані сп'яніння, тільки не уточнюють, бо різниці немає! Алкоголь і наркотичні засоби, то є одна біда!
 • Татьяна Кушнир

  Що це за держава, в якій просто процвітає алкоголізм і наркоманія за кермом. Чи це комусь вигідно таким чином знищувати генофонд країни шляхом аварій на дорогах.
 • Елена Билан

  Итить колотить ! Звиздец просто Отобрать права пожизненно !!!
Найчастіше Найчастіше
keyboard_arrow_up