В Укравтодорі розповіли, які дороги ремонтуватимуться у 2018 році

В Укравтодорі розповіли, які  дороги ремонтуватимуться у 2018 році

Державне агентство автомобільних доріг України у 2018 році планує здійснювати ремонти основних коридорів державного значення за маршрутним принципом.

«Основне завдання, яке я поставив перед службами автомобільних доріг, - продовжити на основі маршрутного принципу усі роботи, які розпочали 2017 року. Маємо показати, що держава економно, розумно використовує публічні кошти та продовжує розпочаті проекти», - зазначає керівник Державного агентства автомобільних доріг України, Славомір Новак.

На офіційному сайті Укравтодору також відмічається, що окрему увагу буде приділено дорогам на Сході країни.

Корисне посилання

Найбільша база пропозицій продати чи купити ЗАЗ в Україні. Аutomoto.ua - пошуковик на 100 автосайтах.

Також, серед доріг, які відремонтують у поточному році М-21 Житомир – Вінниця, Н-03 Житомир – Хмельницький – Чернівці.

За кошти МФО розпочнеться реконструкція Північного  обходу Житомира, реконструкція GО Highway в Хмельницькій області та продовжиться реконструкція М-03 на ділянці Лубни – Полтава.

Як відомо, з 1 січня 123 105 км доріг місцевого значення передано до відповідальності місцевої влади. Наразі Укравтодор відповідає за 46 985 км доріг міжнародного та національного значення.

Слідкуйте за новинами Житомира у Facebook, Telegram, InstagramYouTube та Google

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Житомира за сьогодні
17:26 У Житомирі ветерани та ветеранки з інвалідністю можуть безкоштовно навчатися водінню на адаптованих автомобілях 17:00 «Спадщина незалежності. Житомирщина»: у Верхівні обговорили збереження Музею Оноре де Бальзака 16:38 У Житомирі - дощі і грози, температура до +33 16:21 Віталій Бунечко провів зустріч з новопризначеним Надзвичайним та Повноважним Послом Естонії в Україні Тііною Інтельманн Від читача 10:42 Протидія систематичним порушенням ПДР задля безпеки на дорогах: МВС визначило пропозиції для засідання РНБО 16:00 У Житомирі завтра прощатимуться з загиблими внаслідок російського удару поліцейськими 15:38 На Житомирщині тривають роботи із захисту об’єктів енергетичної інфраструктури 15:20 Не енергетика: у Держагентстві відновлення назвали мету обстрілів РФ найближчим часом - Сергій Сухомлин. ВІДЕО play_circle_filled 15:00 Лікарів Житомирського обласного онкодиспансеру викрили у фіктивному оформлені інвалідності для ухилення від мобілізації photo_camera 14:38 До Всесвітнього дня захисту від москитів: маленькі комахи – великі ризики для здоров’я 14:20 У Житомирі укриття є лише на папері? Люди під час тривоги не знають, куди ховатися. ВІДЕО play_circle_filled 14:16 У Житомирі двоє людей постраждали внаслідок чергової російської атаки photo_camera 14:00 У Молетаї романівчани не лише відпочивають, але й вчаться 12:41 Росія атакує українські АЗС: чи загрожує нам дефіцит пального? 12:20 У Житомирі скасували запланований на 21 серпня фестиваль «МАЛЬВА. ЧАС ЦВІСТИ» 11:45 Третьою загиблою внаслідок російського удару стала поліцейська Світлана Савченко 11:41 Як розпізнати шахраїв під час купівлі авто на онлайн-платформах 11:19 Житомир другий день поспіль перебуває під атакою ворога 11:00 Житомир згадує нашого видатного земляка Володимира Шинкарука photo_camera 10:40 ЛітМузей: У зв’язку з трагічними подіями, внаслідок якого є загиблі та поранені, відкриття експозиції, присвяченої Валерію Шевчуку, переноситься
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Житомирі Ваші відгуки про послуги у Житомирі
keyboard_arrow_up