"Укрзалізниця" призупинила продаж квитків до Житомирської області

"Укрзалізниця" призупинила продаж квитків до Житомирської області

Про це повідомляється на офіційному сайті "Укрзалізниці".

За рішенням Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій призупинено продаж квитків до Чернівецької та Житомирської областей

Заборона діятиме з 7 до 12 березня (з можливістю подовження до кінця дії посиленого карантину). Також буде обмежена висадка та посадка пасажирів з уже придбаними квитками на дати після 7 березня включно.

Наголошується, що до 6 березня включно всі пасажири з придбаними квитками зможуть без перешкод дістатися до місця призначення залізницею. Також обмеження не стосуватимуться пасажирів, чиї рейси розпочнуться до 00:00 7 березня та завершаться вже під час дії обмежень.

У той же час пасажирам із квитками до Чернівців, Житомира та областей доступні для висадки та посадки інші станції за маршрутом прямування поїзда, якщо ці станції знаходяться за межами «червоної» зони.

Також просимо звернути увагу на станції, що межують з Житомирською областю: Рокитне-Волинське (поїзд № 142/141), Шепетівка (поїзд № 13/14, № 43/44, № 235/236, № 97/98, № 45/46), Полонне (поїзд № 13/14), Фастів (поїзд № 142/141, № 13/14) або станція Вінниця, яка є транзитним хабом для поїздів Західного, Одеського та Київського напрямків.

Постанова № 154 обумовлює можливість призначення спеціальних рейсів для доставки людей з зони карантину, тому Укрзалізниця наразі проводить переговори з відповідними ОДА щодо замовлення таких рейсів, про що буде повідомлено додатково.

Хочете отримувати новини першими – приєднуйтеся до нас у соцмережах

Слідкуйте за новинами Житомира у Facebook, Telegram, Instagram та YouTube.

Коментарі (2)
  • Носенко Людмила
    А что, в Житомире еще и поезда ходят?
  • Miroslava Svitselskaya
    Ужас а что поездами ещё кто-то ездит
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Житомира за сьогодні
15:18 28-30 червня на Житомирщині очікується сильна спека 14:18 Упродовж доби рятувальники Житомирщиниліквідували чотири пожежі у житловому секторі 12:58 У Житомирі під колеса легковика потрапив пішохід 12:02 У Коростишеві зіткнулися мотоцикл, яким керував 15-річний, з автомобілем Chevrolet Aveo, за кермом якого перебував 16-річний хлопець Від читача 17:31 Продаж неіснуючих авто. Як зрозуміти, що спілкуєтесь із шахраями 11:18 Житомир попрощася з Захисником Костянтином Осокіним 10:55 На Житомирщині поліцейські виявили наркотики та вилучили з незаконного обігу зброю і набої 10:14 День Конституції у Житомирі: перелік заходів 09:37 Понад 80 рятувальників Житомирщини отримали відзнаки напередодні Дня Конституції України 09:36 Житомир попрощався з Захисницею Світланою Євтушок, яка померла після тривалої хвороби 09:18 Довічне позбавлення волі мешканцю Житомира за вбивство дитини і її матері - Верховний суд залишив вирок без змін 09:00 27 червня: яке сьогодні свято, прикмети і заборони, прогноз погоди у Житомирі
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Житомирі Ваші відгуки про послуги у Житомирі
keyboard_arrow_up