У Житомирському районі пенсіонер загинув після падіння з маршрутки

У Житомирському районі пенсіонер загинув після падіння з маршрутки

Сьогодні, 23 січня, близько 11.30 у Житомирському районі унаслідок раптового відкриття дверей під час руху пасажирського мікроавтобуса з салону випав чоловік та від отриманих травм загинув. Про це повідомляє відділ комунікації поліції Житомирської області. 

На місці події працювала слідчо-оперативна група Житомирського районного відділення поліції.

За попередньою інформацією, у с. Сонячному під час руху приміського маршрутного автобуса, під керуванням 37-річного житомирянина, сталось раптове відкриття дверей. Унаслідок цього один з пасажирів, 67-річний місцевий житель, випав із салону автобуса на дорогу. Чоловік отримав тілесні ушкодження, від яких загинув на місці події.

Нині розпочато досудове розслідування за ч. 2 ст. 286 (Порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами) Кримінального кодексу України, у рамках якого триває з’ясування причин та обставин події.

Слідкуйте за новинами Житомира у Facebook, Telegram, Instagram та YouTube.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Житомира за сьогодні
16:56 «Стоп насильству»: Що робити у випадку наявності підозри про вчинення сексуального насильства над дитиною? 16:29 1 травня під час дронової атаки ворога у Житомирі пролунали вибухи 16:00 Проєкт із Житомирщини — серед переможців державного конкурсу з утвердження національної ідентичності 15:20 Перші травневі вихідні принесуть в Україну тепло Від читача 18:29 Військові часто стають мішенню для шахраїв. 15:00 У Житомирській області дещо зросла захворюваність на ГРВІ та COVID-19 14:40 Відкрито бронювання коштів за житловими ваучерами для ВПО з ТОТ 14:20 У селі Лазарівка Житомирського району пожежа сухої рослинності охопила близько 2 га, полум’я загрожувало житловим будинкам photo_camera 14:00 У Житомирі завершився Форум для ОСББ: підсумки 12:39 У Житомирі завершився третій курс «Академії підприємництва ветеранів» 12:20 У Коростені в ДТП травмувався 18-річний мотоцикліст 12:00 6 років 5 місяців позбавлення волі отримав водій, з вини якого загинув пасажир поблизу села Кам’янка 11:39 Кешбек на пальне — Уряд продовжив термін програми до 31 травня 11:20 Зміни травня - 2026: мобілізація по-новому, втрата субсидій та безкоштовні ліки 11:00 На Житомирщині судитимуть «лобіста», якого СБУ затримала на вимаганні грошей за сприяння в оформленні інвалідності 10:39 У желейних жувальних цукерках з Нідерландів виявили психоактивну речовину 10:24 Житомир отримав перші два трамваї з Хорватії photo_camera 10:00 До уваги водіїв: 1 травня на частині вулиць Шевченка і Довженка обмежать рух транспорту 09:39 Вночі росіяни атакували Україну 210-ма ударними БпЛА 09:20 Оперативна інформація станом на 08:00 01.05.2026 щодо російського вторгнення
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Житомирі Ваші відгуки про послуги у Житомирі
keyboard_arrow_up