У Житомирі замість трамвая запустять автобусний маршрут №2

У Житомирі замість трамвая запустять автобусний маршрут №2

Автобуси курсуватимуть від майдану Перемоги по вулиці Грушевській, Небесної Сотні, Бориса Тена, Івана Сльоти, Шевченка, Вітрука, Корольова до М’ясокомбінату. У зворотному напрямку по вулиці Хлібній - за маршрутом трамваю.

Про організацію роботи автобусного маршруту загального користування «майдан Перемоги – М’ясокомбінат» поговорили під час позачергового засідання виконавчого комітету Житомирської міськради 6 лютого.

Курсуватиме 8 автобусів, які на початку року Житомиру передав Таллінн. Тривалість руху - 8-9 хв. 

Автобуси планують випустити через наявний дефіцит електроенергії в мережі, тому випустити весь рухомий склад електротранспорту неможливо досі.

“У зв'язку з дефіцитом в енергосистемі в Житомирі, який складає на сьогодні 40%, тому організовано на період воєнного стану автобусний маршрут даним сполученням від майдану Перемоги до М'ясокомбінату”, — уточнив заступник міського голови Олександр Шевчук.

Автобус вийде на маршрут відзавтра, 7 лютого, запланований режим роботи з 6:00 до 21:30Читайте також:

Закриття супермаркету на Михайлівській та відновлення руху трамваїв.

Слідкуйте за новинами Житомира у Facebook, Telegram, Instagram та YouTube.

Коментарі (16)
 • Читач52

  Сухомлин знищує Житомир
 • Olena Dobzhanska

  Нормальні міста оновлюють трамвайні парки,а ми знищуємо😡😡😡 Трамвай треба повернути!
 • Наталия Медведева

  Поверніть трамваї
 • Андрій Бичков

  Цей сухофрукт всю інфраструктуру міста зруйнує. Скільки підприємств обанкрутили, прихватизували, зруйнували. А натомість маємо бізнес центри і маркети. Тролейбус на Мальованку тягнуть. На Хуй він треба. Зроби дороги. Пусти Нормальний транспорт. А не собачі буди на пересічній місцевості.

keyboard_arrow_up