У Житомирі відремонтують дорожнє покриття ще 5-ти вулиць: перелік

У Житомирі відремонтують дорожнє покриття ще 5-ти вулиць: перелік

Весна вже традиційно – час будівництва та ремонту. У Житомирі планують капітальний ремонт дорожнього покриття по 5-ти вулицях. 

Минулого року в місті відремонтували частину центральних вулиць, а у 2021 році планують відремонтувати дороги по вулицях: Покровська, Хлібна, Героїв Пожежних, Жуйка та Святослава Ріхтера. Про це розповів заступник міського голови Олександр Шевчук.

Він також додав, що спочатку планують відремонтувати 5 вулиць, а вже потім визначатимуть обсяг робіт по всьому Житомиру.

«У нас на сьогоднішній день планується поточний ремонт розпочати з весняного огляду. Потім буде визначено об’єми по всьому Житомиру. Основні вулиці, де планують заміну верхнього шару дорожнього покриття по Житомиру, уже визначені, оголошені тендера. Хто буде підрядник – ще невідомо, тому процедура запущена. 

5 основних вулиць – це Покровська, Хлібна, Героїв Пожежних, Жуйка та Святослава Ріхтера. Що стосується інших вулиць – закінчиться акт весняного огляду, і тоді вже буде проведено всі роботи», - пояснює Олександр Шевчук.

Детальніше про ділянки, які ремонтуватимуть:

Проте житомиряни такою новиною не дуже задоволені, і цікавляться, коли відремонтують не лише дороги, а і тротуари для пішоходів.

«На кожному перехресті - суцільні ями! Взяти хоча б Покровська - Лесі, Небесної Сотні   -Домбровського... і таких прикладів безліч! Прохання до влади – НЕ ВТРАЧАЙТЕ ЧАС!!!», - коментує Ilona Mascarad.

«Кінець березня,а вони "... обстеження, яке пройде вже найближчим часом". Та ви ще рік назад малювали білою фарбою ями... Вони що, самозасипались? Міст на Баранова - Параджанова колись увійде в ваш план? Хоча б по латанню. Ніколи в місті не наведеться лад з дорогами, поки чиновники їздять на службових авто, а не ремонтують їх за свої кровні», - зазначає Леонід Лізунов.

«А тротуары на Бориса Тена, яма на яме, невозможно дойти до трамвайной остановки. В прошлом году залатали несколько метров на углу Восточной и Бориса Тена и на этом всё, а отчитались наверно за всю улицу», - наголошує Галина Яшан.

«Скажите, пожалуйста, когда вы собираетесь проводить ремонт тротуаров? Получается для автомобилей строим, а для пешеходов зась», - цікавиться Степан Чабан.

«Прошу "весняне обстеження" направити на тротуари Небесної Сотні від вулиці Домбровського», - додає Евгений Биденко.

Лера Наумова

Хочете отримувати новини першими – приєднуйтеся до нас у соцмережах 

Коментарі (4)
 • Івельженко Олександр

  Краще не треба. Бо в них руки з сраки ростуть. Стало ще гірше.
 • Марина Староминская

  Да у нас ремонт дорог идёт уже 2 или 3- й год. ???
 • Kelnitskiy Dmitriy

  Как насчет закончить ремонт там где начат
 • Сергій Самійлик

  На сайті першим))) ця новина була ще тиждень назад озвучена)
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Житомира за сьогодні
Ваші відгуки про послуги у Житомирі Ваші відгуки про послуги у Житомирі
keyboard_arrow_up