У Житомирі почнуть наносити нову розмітку на площі Соборній

У Житомирі почнуть наносити нову розмітку на площі Соборній

Відучора, 16 жовтня, на площі Соборній почали встановлювати дорожні знаки, а вже сьогодні, 17 жовтня, розпочнеться нанесення кільцевої розмітки.

«17 жовтня  працівники почнуть в ніч наносити розмітку на площі Соборній. Знаки дорожні також розміщують, але ще не всі розмістили. По розмітці: її будуть наносити вночі, і, думаю, протягом двох днів працівники закінчать. На площі буде повністю змінена організація дорожнього руху, а розмітка буде взагалі інша, відповідно до нової схеми», - розповів журналістам редакції «20 хвилин» заступник міського голови Дмитро Ткачук.

Нова розмітка матиме дещо інший вигляд, і схема руху, відповідно, теж. Розмітка матиме вигляд кругової і буде трохи зменшена:

«Попередня організація дорожнього руху була за правилами кругового руху, але розмітка була більше схожа на еліпс. Зараз же переводимо вигляд цієї розмітки до більш традиційного формату, більше схожа на круг, тому розмітка буде зменшена і вона буде ближче до драмтеатру, і рух буде по правилам кругового руху», - наголосив Дмитро Ткачук.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Ваші відгуки про послуги у Житомирі Ваші відгуки про послуги у Житомирі
keyboard_arrow_up