У Житомирі під колеса Lexus потрапила пішохід

У Житомирі під колеса Lexus потрапила пішохід

Дорожньо-транспортна пригода сталася 17 липня близько 11.30 по проспекту Миру в обласному центрі.

Пішохід отримала травми та була ушпиталена до міської лікарні. Поліцією розпочато досудове розслідування.

Попередньо, водій автомобіля Lexus GX, 32-річний житель Житомирського району, рухаючись вулицею міста, допустив наїзд на пішохода, 34-річну житомирянку, яка перетинала проїжджу частину поза межами пішохідного переходу.

У результаті ДТП пішохід отримала травми та була ушпиталена до травматологічного відділення міської лікарні.

Нині триває встановлення всіх обставин події у рамках кримінального провадження, розпочатого за ч. 1 ст. 286 (Порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами) КК України.

Поліція звертається до водіїв транспортних засобів: постійно проявляйте пильність по відношенню до пішоходів, надавайте їм перевагу в русі при проїзді перехресть і пішохідних переходів. Особливо будьте уважні в місцях можливої появи дітей на дорозі. Вам належить головна роль у попередженні ДТП.

Шановні пішоходи! Переходьте дорогу виключно у встановлених місцях, переконавшись у безпечності ваших дій. Не виходьте на автошлях раптово, з-за припаркованого автотранспорту. Знімайте навушники, якщо рухаєтесь поблизу дороги – інакше ризикуєте не почути попереджувальних сигналів про наближення автомобілів та небезпеку.

Пам’ятайте, що навіть при невеликій швидкості руху водій не здатен миттєво зупинити автомобіль, відтак ступаючи на автошлях, переконайтеся, що керманичі транспортних засобів помітили та зрозуміли ваші наміри.

Відділ комунікації поліції Житомирської області

ДТП

 © Головне управління Національної поліції в Житомирській області: https://zt.npu.gov.ua/news/u-zhitomiri-pid-kolesa-lexus-potrapila-pishokhid-4

Слідкуйте за новинами Житомира у Facebook, Telegram, Instagram та YouTube.

Коментарі (4)
  • Zhan Zhak
    Я думаю, та тьотя, після одужання, згадає те що її навчали ще в школі: де, як і коли переходити дорогу, а не бігати, як тупі кури, де їм заманеться. Шкода, звісно, жіночку, да і у водія неприємності, але пішоходу повинні в першу чергу турбуватися за своє життя і здоров'я.
  • Платонова Алла
    Водитель- сын Цымбалюк
  • Lena Polonec
    Глупый пешеход -беда  водителю!!!!
  • Elena Malinovskaya
    для пешеходов существуют пешеходные переходы!!!!!
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Житомира за сьогодні
16:56 Психотропи під виглядом косметики: перед судом постане 64-річна наркодилерка photo_camera 16:19 У березні ще буде похолодання: у деяких регіонах очікується до -13 16:00 У січні–лютому 2026 року зросли обсяги оплат закладам первинної медичної допомоги — НСЗУ 15:40 Упродовж тижня поліцейські розшукали двох підлітків, які залишили домівки через непорозуміння з рідними Від читача 18:05 Фейкові акаунти в соцмережах 15:21 В е-рецепті з’явиться інформація про три найдешевші варіанти ліків 15:01 Тиждень боротьби зі сказом: захистіть себе та своїх тварин 14:38 На зупинці Телецентр зламали інформаційне табло. ФОТО photo_camera 14:20 З 1 березня змінено маршрути деяких приміських поїздів на Житомирщині 14:00 До уваги мешканців мікрорайону Польова! Уточнено графіки подачі води 12:42 У Житомирі відбувся обласний семінар-практикум, присвячений українській ляльці-мотанці 12:20 У Житомирі створили новий дитячий оркестр на базі школи-студії Житомирського музичного фахового коледжу ім. В.С. Косенка 12:03 Освітня міжнародна конференція «Профтех 2.0: цифрові навички та управлінські рішення» 11:40 Блекаут: поради для населення. Як зняти гроші з картки під час блекауту? 11:19 До уваги мешканців Польової! Воду в мікрорайон подаватимуть по графіку! 11:00 На річках Житомирщини очікують підйом води на 0,2-0,7 м 10:41 Проблеми електронної оплати проїзду в Житомирі: що не працює в системі CityCard 10:20 Тимчасово не курсуватимуть деякі приміські поїзди Житомирщини, — Укрзалізниця 10:00 Відключення електрики 27 лютого — графіки 09:40 Вночі противник атакував Україну 187 ударними БпЛА
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Житомирі Ваші відгуки про послуги у Житомирі
keyboard_arrow_up