Про це ввечері 11 березня повідомив начальник управління транспорту та зв’язку Житомирської міської ради Костянтин Підпокровний.
Як повідомляє телеграм-канал Житомир Оперативный Новости:
«Завтра, 12 березня, весь громадський транспорт міста працюватиме у звичайному режимі. Мова йде саме про 12 березня. Надалі будемо спиратися на нове рішення державної комісії з питань ТЕБ та НС і тоді прийматимемо рішення на місцевому рівні щодо роботи громадського транспорту. Але на завтра все без змін», – зазначив Костянтин Підпокровний.
Нагадаємо, на Житомирщині вирішено припинити рух громадського транспорту через посилений карантин.
Хочете отримувати новини першими – приєднуйтеся до нас у соцмережах
Слідкуйте за новинами Житомира у Facebook, Telegram, Instagram та YouTube.
№ 18 від 10 червня 2026
Читати номер