Орієнтовно такі заборони діятимуть до 18 березня...
Відзавтра, 12 березня, по всій Житомирській області рух громадського транспорту буде зупинено. Про це повідомив прессекретар голови Житомирської ОДА Юрій Мельник.
«Згідно з постановою Кабінету Міністрів припиняється рух транспорту. Це стосується рейсових автобусів на приміських, міжміських та внутрішньообласних маршрутах. Це обов’язкова вимога, не рекомендаційна, і діятиме вона до кінця "червоної зони". Контролюватиме цей процес Нацполіція», - пояснює Юрій Мельник.
Орієнтовно такі заборони діятимуть до 18 березня, проте не є виключенням, що вони триватимуть довше.
Слідкуйте за новинами Житомира у Facebook, Telegram, Instagram та YouTube.
№ 19 від 17 червня 2026
Читати номер