У Новоград-Волинському районі маршрутка Київ - Луцьк з’їхала у кювет і перекинулася: постраждали семеро пасажирів

У Новоград-Волинському районі маршрутка Київ - Луцьк з’їхала у кювет і перекинулася: постраждали семеро пасажирів

Пригода за участі маршрутного транспортного засобу сталась уночі 9 червня на під’їзній дорозі до траси Київ – Чоп у Новоград-Волинському районі.

Керманич з’їхав у кювет, де бус перекинувся. За медичною допомогою звернулись 7 пасажирів, двох з яких ушпиталили. Розпочато досудове розслідування, - інформує відділ комунікації поліції Житомирської області.

Повідомлення про вказану ДТП з потерпілими надійшло до поліції близько чверті години після півночі. На місце події виїхала слідчо-оперативна група Новоград-Волинського відділу поліції та слідчі відділу розслідування ДТП ГУНП Житомирщини.

Попередньо з’ясовано, що ДТП сталась на під’їзній дорозі від райцентру до траси Київ – Чоп, поблизу с. Майстрів, за участі маршрутного мікроавтобуса. Його 49-річний водій слідував з Києва до Луцька, на заокругленій дорозі не впорався з керуванням і з’їхав у кювет, де транспортний засіб перекинувся.

Унаслідок вказаної пригоди медична допомога знадобилась 7 пасажирам буса. Двох із них – 22-річного львів’янина та 50-річну жительку Новоград-Волинського району – було госпіталізовано. Іншим - призначено лікування амбулаторно.

Відповідні відомості внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ст. 286 (Порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами) Кримінального кодексу України. З’ясування усіх обставин триває.

 

Слідкуйте за новинами Житомира у Facebook, Telegram, Instagram та YouTube.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Житомира за сьогодні
15:00 20 квітня на Покровській п'яний водій вчинив ДТП та намагався втекти 14:40 У Коростишеві поліцейські затримали 17-річного наркокур’єра з Одещини 14:20 Україну накриває нова хвиля арктичного холоду — синоптики 14:00 Як людство винайшло щеплення і звідки походить слово "вакцина" Від читача 14:33 Поліцейські бойових підрозділів на передовій: між правопорядком і фронтом 12:39 Ветерани війни взяли участь у чемпіонаті Федерації з веслування на човнах «Дракон» із загальнофізичної підготовки 12:19 Рада Європи ухвалила рекомендації щодо безпеки в мережі, і Україна стала однією із 7 країн-співавторів документа 12:00 На Житомирщині на міжнародній дорозі Київ – Ковель - Ягодин розпочали наносити дорожнє маркування 11:42 Спортсменки Житомирщини — призерки Кубка України та всеукраїнських змагань з веслування на байдарках і каное 11:20 Водію, який у Звягельському районі спричинив ДТП із загибеллю дитини, повідомлено про підозру та взято під варту 11:00 Штучний інтелект та пошук покликання: у Коростені, Олевську та Житомирі стартували інноваційні профорієнтаційні Dive in ESTEAM Camp для підлітків 10:40 «За оборону України»: у Житомирі родинам загиблих поліцейських передали державні відзнаки photo_camera 10:21 Групу осіб судитимуть за незаконний видобуток піщанику на Житомирщині – збитки довкіллю становлять понад 16 млн грн 10:00 У Лугинах горіла суха трава: опіки і отруєння димом отримав місцевий житель 09:43 Сили ППО збили 116 ворожих БпЛА 09:20 Оперативна інформація станом на 08:00 21.04.2026 щодо російського вторгнення 09:01 21 квітня: все про цей день, яке церковне свято, прикмети і погода у Житомирі 17:53 Увага: на Житомирщині очікуються заморозки! 17:00 Оголошено II набір у групу танго-терапії! 16:40 У Житомирі відбудеться зустріч для крафтових виробників Житомирщини
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Житомирі Ваші відгуки про послуги у Житомирі
keyboard_arrow_up