У Любарському районі мотоцикліст травмував 16-річного підлітка

У Любарському районі мотоцикліст травмував 16-річного підлітка

Дорожньо-транспортна пригода сталася 27 травня близько 9.00 неподалік с. Нової Чорториї. Поліцією розпочато досудове розслідування.

Про це повідомляє відділ комунікації поліції Житомирської області.

Попередньо встановлено, що водій мотоцикла «Honda», 30-річний місцевий житель, рухаючись автошляхом Печанівка-Любар, не впорався з керуванням та вчинив дотичне зіткнення з пішоходом, 16-річним жителем району, який рухався у попутному напрямку.

Унаслідок ДТП пішохід отримав травму руки. Йому було надано медичну допомогу.

Нині триває встановлення причин та обставин події у рамках кримінального провадження, розпочатого за ч. 1 ст. 286 (Порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами) Кримінального кодексу України.

Шановні водії двоколісних транспортних засобів! Поліція закликає вас неухильно дотримуватися Правил дорожнього руху!

Зверніть увагу, що найчастіше у ДТП потрапляють люди, які у низці випадків не мають відповідних навичок безпечно керувати даним транспортом. Відтак не виконуйте ризиковані маневри на дорозі. Дбайте про справність транспортного засобу. Будьте відповідальними учасниками дорожнього руху!

 

 

Слідкуйте за новинами Житомира у Facebook, Telegram, Instagram та YouTube.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Житомира за сьогодні
11:17 Увага - шахраї! Після приєднання "послуги подвійного захисту" з рахунку жительки Житомирського району зникло 100 тисяч гривень 10:42 У закладах освіти Житомирщини є понад 200 вакансій: кого шукають 10:03 У Житомирській області зросла захворюваність на ГРВІ та ковід, але епідпоріг не перевищено 09:10 Графіки відключень електроенергії на 10 січня: з 15:00 до 18:00 - три черги Від читача 16:16 Викрадення особистих даних 09:00 10 січня: яке сьогодні свято, прикмети і заборони, прогноз погоди у Житомирі 17:02 Арктичні морози після хурделиць: водіям радять перечекати негоду вдома 16:54 Негода вирує: поліцейські Житомирщини допомагають подорожнім photo_camera 16:31 Рятувальники продовжують ліквідовувати наслідки негоди 16:00 Від 5 до 8 років позбавлення волі може отримати звягелянин, який розраховувався у магазинах знайденою банківською карткою 15:45 Через два роки і майже два місяці на щиті повернувся до рідного Житомира Герой — Олексій Савчук 15:41 КП "Центру захисту тварин" просить допомогу для хвостиків 15:20 Прокуратура зобов’язала Народицьку селищну раду зареєструвати право комунальної власності на 650 га землі 15:20 На Польовій працівники водоканалу оперативно лагодять прорив мережі 15:00 Негода зупинила трасу Київ—Чоп: сотні авто в пастці без допомоги. ВІДЕО play_circle_filled 14:39 Укренерго: споживайте електроенергію ощадливо та раціонально 14:20 Чуднівські поліцейські врятували крамницю від пожежі 14:20 На Житомирщині програма «Скринінг здоров’я 40+» доступна у 11 закладах охорони здоров’я 12:39 Нагадуємо: жителі Житомирщини під час відключень електроенергії та погіршення погодних умов можуть скористатися пунктами незламності 12:20 Житомир бореться з наслідками снігопаду — в першу чергу чистять центральні магістралі photo_camera
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Житомирі Ваші відгуки про послуги у Житомирі
keyboard_arrow_up