Поліція встановлює особу загиблого у ДТП у Житомирському районі пішохода

Поліція встановлює особу загиблого у ДТП у Житомирському районі пішохода

Дорожньо-транспортна пригода сталася 17 листопада близько 3:40 на 150 км автодороги Київ-Чоп поблизу с. Кам’янки.  Поліція встановлює обставини події та особу загиблого.

Попередньо, водій автомобіля Citroën Berlingo, 29-річний житель Київщини, рухаючись у напрямку м. Новограда-Волинського, під час роз’їзду із зустрічним автомобілем вчинив наїзд на чоловіка, який ішов автошляхом, - інформує відділ комунікації поліції Житомирської області.

 

Унаслідок ДТП пішохід загинув на місці події.

Нині у рамках кримінального провадження, розпочатого за ч. 2 ст. 286 (Порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами) Кримінального кодексу України, триває з’ясування всіх обставин події.

Поліцейські встановлюють особу загиблого чоловіка.

Його прикмети: на вигляд близько 60 років, був одягнений у камуфльований одяг старого зразка, чоботи «дутики».

Шановні громадяни! Якщо вам відома інформація щодо обставин ДТП або особи загиблого, просимо звернутися до Житомирського районного відділення поліції за адресою: м. Житомир, вул. Покровська, 88 або за телефоном (0412) 40-78-03 чи на спецлінію «102».

Поліція вкотре закликає учасників дорожнього руху до неухильного дотримання правил безпеки. Пам’ятайте: темна пора доби є одним із чинників, що підвищує ризик потрапляння у ДТП.

Відтак при керуванні транспортними засобами в умовах недостатньої видимості не забувайте дотримуватись особливих заходів безпеки та будьте максимально уважні. Обов’язково рухайтеся з увімкненим ближнім світлом фар чи протитуманними ліхтарями. Користуйтеся захисними пристосуваннями (пасками безпеки, мотошоломами тощо), дотримуйтесь безпечної дистанції, не перевищуйте швидкість.

Шановні пішоходи! Зауважте, що умовах недостатньої видимості варто переходити дорогу виключно у встановлених місцях, перед цим переконавшись, що водії транспортних засобів помітили та зрозуміли ваші наміри. Для позначення себе на дорозі бажано користуватися світлим одягом, використовувати спеціальні світловідбивні елементи у вигляді жилетів, нашивок, наліпок, браслетів, брелоків тощо. Подбайте про свою безпеку!

 

 

Слідкуйте за новинами Житомира у Facebook, Telegram, InstagramYouTube та Google

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Житомира за сьогодні
17:08 Державні нагороди та відзнаки посмертно вручили рідним полеглих Захисників 16:58 Відкрито набір на 10-й, ювілейний потік програми Generation+ 16:29 У Бердичівському районі на залізниці потяг смертельно травмував 83-річного вінничанина 16:00 Неодруженим чоловікам хочуть дати відстрочку від мобілізації: що пропонують у новій петиції Від читача 15:26 «Від Ранньої Зорі»: національний культурний марафон об’єднав 14 історичних земель України 15:41 Стіл пам’яті 2026. Станьте частиною акції на честь полеглих захисників і захисниць 15:20 Вночі вогнеборці гасили пожежу на підприємстві площею 1500 кв.м 15:00 Шкода довкіллю від ворожих обстрілів Житомирщини у серпні перевищила 4 мільйони гривень 14:38 Житомирські поліцейські розшукують чоловіка, який може володіти важливою для слідства інформацією 14:21 «Спадщина Незалежності. Житомирщина — 2026»: культурна спадщина Любарщини 14:00 На кордоні з Білоруссю немає серйозного ударного угруповання, — ДПСУ 12:38 19-річний Антон помер після 20 днів у комі — родина досі чекає на справедливість photo_camera 12:23 Поради, які допоможуть дитині адаптуватися до школи 12:00 На Житомирщині успішно проведено тактико-спеціальні навчання до реагування на надзвичайні ситуації 11:41 У Житомирі провели гендерні аудити доступності амбулаторій 11:20 Паркувальні суперечки у Житомирі: історія з паркобар'єрами на вулиці Чуднівській отримала продовження 11:00 Понад рік і сім місяців рідні чекали на повернення Героя: у Житомирі попрощалися з Андрієм Шлямаром 10:41 Магнітна буря накриває Землю: як пережити період геомагнітної активності 10:21 Віктор Мойсієнко та Йоанна Ґетка стали лауреатами Міжнародної премії імені Івана Франка – 2026 10:00 20-річному бердичівлянину за торгівлю психотропами загрожує  від 6 до 10 років позбавлення волі
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Житомирі Ваші відгуки про послуги у Житомирі
keyboard_arrow_up