ОПИТУВАННЯ: як житомиряни оцінюють прибирання снігу комунальниками

ОПИТУВАННЯ: як житомиряни оцінюють прибирання снігу комунальниками

Сніг знову випав неочікувано для житомирських комунальників – взимку.

Сьогодні зранку на головних і другорядних вулицях міста було дуже мало снігоприбиральної техніки, проїзна частина була не почищена від снігу. Така ж ситуація на головних площах міста.

В більшості районів міста виникли затори, а саме рух був ускладнений по вулиці Перемоги, проспекту Незалежності, вулицях Покровській, Київській, Бердичівській, Шевченка, Гагаріна.

Міська влада повідомляє, що до прибирання залучили більше 400 осіб

Журналісти редакції «20 хвилин» вирішили дізнатися як житомиряни оцінюють роботу комунальників по 5-бальній шкалі.

«Ситуація на дорогах жахлива. Мені просто цікаво, в яких районах працює ця техніка? Я сьогодні починаючи з 12 години, проїжджала не лише центральні вулиці, жодної не зустріла. Вчора о 21 годині поверталась додому – дороги не розчищені. По 5-бальній шкалі – це одиниця», – говорить Ірина 48 років.

«Оцінюю задовільно, четвірку поставила б. Я тільки що з автовокзалу їхала, тролейбуси, маршрутки – все ходить. Сніг валить, але видно, що дороги розчищали», – ділиться своєю думкою Лариса, 47 років.

«Комунальники, наче, справляються, тільки що проходив, бачив як Київську розчищали. А ось в приватних секторах люди у себе біля воріт і в подвір’ї не почистили, але це їм не мішає владу критикувати. Я нікого не захищаю але треба починати з себе. Поставлю 4, щоб був стимул краще працювати», – розповідає Олег, 31 рік.

«Ну прибирають. Ви думаєте, що вони повинні сніг ловити, поки він летить? Це ж не так просто прибрати місто, в якому куча вулиць, провулків і майже 300 тисяч людей, вони не зможуть все прибрати за 4 – 5 годин. Я проїжджав у час пік і бачив як прибирають. Заслуговують на 5», – говорить Іван, 38 років.

«Тротуари не розчищені. Ну самі подивіться, йти важко, грузнеш в снігу, наче чистили, але сніг ж не зупиняється, ще падає. А як слизько, хоч би піском посипали, я переходила дорогу то мало не впала. То виходить, що мені такою погодою взагалі з дому не виходити? Працюють погано – двійка за прибирання, нехай їм соромно буде», – наголошує житомирянка Софія, 64 роки.

Марія Кравчук

 Хочете отримувати новини першими – приєднуйтеся до нас у соцмережах

Коментарі (45)
 • Надія Соловйова

  Це повний п....?
 • Лариса Лариса

  Не задоволені
 • Джон Лисий

  Зато.спишуть.соляру.дохрена
 • Дмитрий Келесиади

  Защитники которые пишут, а слабо взять лопату в руки !! Походу вот с кого нужно спрашивать почему не чищено !

  Джон Лисий reply Дмитрий Келесиади

  Дмитрий Келесиади нахуй.платить.налоги.за.дороги

  Лілія Башинська reply Дмитрий Келесиади

  Дмитрий Келесиади Можна взять  лопату  в руки  і кидати  сніг,но тільки після того  як ті хуєпльоти, що сидять в мерії  тоже візьмуть. Атак ні.!
Найчастіше Найчастіше
Ваші відгуки про послуги у Житомирі Ваші відгуки про послуги у Житомирі
keyboard_arrow_up