На Житомирщині зіткнулися 2 автомобілі: травмовано трьох дорослих і двох дітей

На Житомирщині зіткнулися 2 автомобілі: травмовано трьох дорослих і двох дітей

Дорожньо-транспортна пригода сталась близько 13.30 8 січня на автодорозі Виступовичі-Житомир, поблизу с. Фасова. Унаслідок зіткнення автомобілів Hyundai Tucson та ВАЗ-21015 травми отримали водій та четверо пасажирів ВАЗа, серед яких двоє дітей.

На місці події працювала слідчо-оперативна група Хорошівського відділення поліції. За попередньою інформацією водій автомобіля «Hyundai», 32-річний житомирянин,   рухаючись у напрямку м. Житомира, не врахував дорожньої обстановки та не вибрав безпечної швидкості, унаслідок чого виїхав на смугу зустрічного руху, де сталося лобове зіткнення із автомобілем «ВАЗ», під керуванням 39-річного жителя смт Іршанська.

Унаслідок ДТП травми отримали водій автомобіля «ВАЗ» та його пасажири: 31-річна жителька смт Іршанська, її 9-річна донька, 64-річна жителька с. Фасова та 11-річний житель цього ж села. Усі вони були госпіталізовані до травматологічного відділення районної лікарні.

Нині триває з’ясування причин та обставин ДТП у рамках досудового розслідування, розпочатого за ч. 1 ст. 286 (Порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами) Кримінального кодексу України.

Слідкуйте за новинами Житомира у Facebook, Telegram, Instagram та YouTube.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Житомира за сьогодні
17:51 У Житомирі розпочали навчання майбутні водії тролейбусів 17:28 Троє вчителів із Житомирщини потрапили до короткого списку національної премії «Вчитель року 2025» 17:00 #безбар’єрність: У Прозорому офісі міста Житомир відбулася зустріч, присвячена особливостям життя та потребам людей із порушенням зору 16:41 Заявки на дітей у програмі «Зимова підтримка» перетнули понад мільйон Від читача 17:55 Шахрайські чат-боти вимагають ваші дані та гроші. 16:20 Міжнародна співпраця: Коростишівський професійний коледж долучився до проєкту з розвитку цифрових компетентностей 16:00 За вихідні патрульні виявили 6 кермувальників з ознаками сп'яніння 15:40 На Житомирщині відкрили 25-й підрозділ добровільної пожежної команди 15:21 У Житомирі похолодає, дощитиме, можливий мокрий сніг 15:01 Смертельна ДТП на Звягельщині: автомобіль збив 28-річну жінку 14:40 Набрав чинності закон про додаткові 50 тисяч грн для звільнених із полону військових, які перебувають на стаціонарному лікуванні 14:21 Фінал проєкту «Відбудова надії»: навчання для тих, хто підтримує інших 14:00 Трейл «Житомирські вертикалі»: понад 600 бігунів з усієї країни змагалися на схилах Тетерева 12:41 На Житомирщині стало менше нотаріусів 12:19 Як отримати компенсацію за товари, придбані для ветеранського бізнесу 12:01 За минулий тиждень підрозділи ДСНС Житомирщини 65 разів залучалися до ліквідації надзвичайних подій 11:39 Рятувальники ліквідували загоряння даху приватної оселі на Коростенщині 11:27 Неподалік Коростишева автівка в'їхала в автобус: травмовано четверо людей, в тому числі дві 14-річні пасажирки автобуса photo_camera 11:00 Гороскоп на тиждень 17 — 23 листопада 10:44 Біля Глобала в Житомирі вбито двох жінок —підозрюваного затримано
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Житомирі Ваші відгуки про послуги у Житомирі
keyboard_arrow_up