Про це на своїй сторінці у фейсбуці повідомив заступник голови ОДА Олександр Федько.
23 березня обласна комісія з ТЕБ та НС внесла корективи у правила функціонування пасажирського транспорту в умовах обмежень «червоної зони».
Керівництву районів, органам місцевого самоврядування рекомендовано забезпечити функціонування міських, приміських та міжміських внутрішньообласних автобусних маршрутів загального користування, а також приміського залізничного пасажирського сполучення, за таких умов:
Органам місцевого самоврядування запропоновано виділити додаткові транспортні одиниці в часи пікових навантажень, що дозволить зменшити скупчення у громадському транспорті.
Хочете отримувати новини першими – приєднуйтеся до нас у соцмережах
Слідкуйте за новинами Житомира у Facebook, Telegram, Instagram та YouTube.
№ 19 від 17 червня 2026
Читати номер