На Житомирщині під потяг потрапив автомобіль

На Житомирщині під потяг потрапив автомобіль

Вчора, 12 січня, близько 11.50 до чергової частини Олевського відділення поліції надійшло повідомлення про зіткнення дизель-поїзда з автомобілем на залізничному переїзді поблизу с. Тепениці. 

На місце події виїхала слідчо-оперативна група поліції.

Як було встановлено,  на залізничному переїзді відбулось зіткнення дизель-поїзда, який прямував за маршрутом Коростень-Олевськ, та автомобіля «УАЗ-3741», під керуванням 32-річного коростенця. За попередніми даними, водій автофургона не відреагував вчасно на сигнал світлофора на залізничному переїзді, через що транспортний засіб опинився перед потягом.

Унаслідок зіткнення ніхто з людей не постраждав. Механічні ушкодженння отримав автомобіль.

Нині у рамках розпочатого кримінального провадження за ст. 286 (Порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами) ККУ триває подальше з’ясування причин та обставин події.

Слідкуйте за новинами Житомира у Facebook, Telegram, Instagram та YouTube.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Житомира за сьогодні
17:57 До 30-річчя Конституції України вперше створено її повний переклад українською жестовою мовою 17:16 Рятувальникам Високівської громади передадуть пожежний автомобіль SCANIA від благодійників 16:49 Віталій Бунечко: Український бокс є продовженням сили, характеру та спортивної слави країни 16:25 У Житомирі оголошено конкурс на створення логотипа та слогана до Дня молоді: як долучитися Від читача 17:20 Один коментар — і шахраї вже можуть писати у директ 16:00 Поблизу сіл Іванків та Кам’янка Оліївської ТГ ліквідовано чотири несанкціоновані місця розміщення відходів 15:38 У Житомирі ще 30 сімей осіб з інвалідністю І-ІІ групи внаслідок війни та члени сімей загиблих (померлих) Захисників і Захисниць України отримають грошову компенсацію на придбання житла 15:15 У Житомирі у вихідні дні усе літо і аж до листопада проводитимуть фізкультурно-оздоровчі заходи просто неба 15:04 У селі Баранівської громади водій отримав тяжкі травми після падіння з електроскутера 14:50 Житомир відзначить 30-річчя з дня ухвалення Конституції України: план заходів 14:23 Вночі у Житомирі рятувальники ліквідували займання покрівлі житлового будинку 14:00 Спортсмен із Житомирщини Артем Котенко здобув медаль на чемпіонаті України з плавання 12:47 Поліція розшукує безвісти зниклого 57-річного жителя Радомишльської громади Григорія Бондарчука. ОНОВЛЕНО 12:22 Вогнеборці не допустили знищення полумʼям житлового будинку у селі Киянка Звягельського району 12:00 Чому пацієнтам із хронічними захворюваннями варто вакцинуватися першочергово 11:29 Жителя Коростенщини, який завдав знайомому смертельних ударів обухом сокири, засуджено до 8 років позбавлення волі 11:00 На 18% здорожчала оренда 1-кімнатних квартир у Житомирі, – ЛУН 10:24 Посилення фінансового моніторингу: з 26 червня поповнення картки через термінали проходитиме з обов’язковим SMS-підтвердженням 10:00 Житомирянину, який пошкодив майно аптеки та поранив працівника, повідомлено про підозру та взято під варту 09:29 На Звягельщині зіштовхнулися дві "ВАЗівки": травмовано трьох людей
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Житомирі Ваші відгуки про послуги у Житомирі
keyboard_arrow_up