На вул. Сергія Параджанова права смуга руху перекрита через ремонтні роботи

На вул.  Сергія Параджанова права смуга руху перекрита через ремонтні роботи

КП «Житомирводоканал» продовжують роботи з заміни аварійної ділянки каналізаційної мережі за адресою: вул. Сергія Параджанова, 62, на проїжджій частині дороги.

На перехрестях вулиць Михайла Грушевського – Івана Мазепи та Михайла Грушевського – Східна КП «Житомирводоканал» Житомирської міської ради проводяться роботи з будівництва водопровідних оглядових колодязів.

В зоні проведення робіт рух транспорту організовано по лівій смузі у дві сторони, права смуга перекрита.

По вул. Київській 48 до вул. Київська, 22 продовжуються роботи з заміни ділянки теплових мереж,  рух транспорту ускладнений по всій ділянці робіт.  

Детальніше про аварійні роботи можна ознайомитись на карті.

За інформацією Житомирської міської ради

Слідкуйте за новинами Житомира у Facebook, Telegram, Instagram та YouTube.

Коментарі (3)
  • Инга Шумар
    хоть и есть постоянные проблемы с привычным для нас движением (в области, кстати, тоже, потому что в рамках национальной программы капитальный ремонт дорог проводят), но это того стоит) лучше подождать, но ездить по нормальным дорогам!
    Инга Шумар reply Инга Шумар
    ой, и не говорите))) зато какими темпами начала воплощаться!)))
    Стас Шарпатый reply Инга Шумар
    Сложно поспорить!)) Хороших дорог страна ждала уже очень давно, это как-будто была мечта, которая наконец-то начала воплощаться в жизнь)
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Житомира за сьогодні
20:07 Конфлікт зі стріляниною між військовослужбовцем ТЦК та місцевим жителем у селищі Новогуйвинське: що відомо play_circle_filled 14:47 Подробиці ДТП у Бердичеві, де загинули дві людини, ще пʼятеро - травмовані 13:02 Скринінг здоровʼя 40+: Вже сьогодні почнуть надходити перші запрошення у “Дії” 12:03 Ожеледиця: як не впасти на слизькій дорозі Від читача 16:29 Проєкт "Брама", очищення інфопростору. 11:44 Масові аварійні відключення по Україні: у Житомирі світло поступово повертається, але причина аварії не пояснена 11:01 Зміни лютого: підвищені зарплати, пенсії, бронювання і технологія 5G 10:00 У Житомирі рятувальники відбуксирували «швидку», що застрягла на підйомі через ожеледицю photo_camera 09:59 У Бердичеві рятувальники залучалися до ліквідації наслідків дорожньо-транспортної пригоди, де 2 особи загинули та 5 травмовані. photo_camera 09:00 31 січня: все про цей день, яке церковне свято, погода у Житомирі
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Житомирі Ваші відгуки про послуги у Житомирі
keyboard_arrow_up