Міська влада повідомила, коли закінчиться розпочатий капремонт доріг

Міська влада повідомила, коли закінчиться розпочатий капремонт доріг

Просто посеред проїжджої частини, що ремонтується, 5 серпня міський голова Житомира Сергій Сухомлин провів пресконференцію для журналістів.

У Житомирі на вулицях Перемоги і Великій Бердичівській триває капітальний ремонт доріг. Роботи проводить компанія «Автомагістраль», яка виграла відповідний тендер.

У соціальній мережі Фейсбук міський голова написав: «Робимо дороги. Зайшов підрядник, який звик працювати на великих об’єктах. У нього сучасна техніка, достатньо робітників і чіткий графік. Зараз працівники ПП «Автомагістраль» завершили укладати перший шар асфальту по Великій Бердичівській від майдану Соборного до Малої Бердичівської і рухаються далі до вулиці Довженка. Фінішний шар підрядник планує класти за кілька тижнів. Сподіваюся, погода сприятиме. Також зараз ПП «Автомагістраль» працює по вулиці Перемоги від майдану Короленка до Соборного. Графіку дотримується. Місто в розкопках. Розумію, що є незручності для автомобілістів, але треба потерпіти. На капремонти цього року передбачено 120 млн грн. Велику частину коштів виділили з обласного бюджету».

Як повідомив міський голова Сергій Сухомлин під час пресконференції, підрядник завершив укладати перший шар асфальту по Великій Бердичівській від площі Соборної до Малої Бердичівської. Також було повідомлено про те, що ремонт Великої Бердичівської пройде до вулиці Довженка, а не до Старого бульвару, як раніше повідомлялося. Але вже без участі обласного бюджету. Фінішний шар підрядник планує класти за кілька тижнів.

За словами міського голови, житомирська компанія ПП «Автомагістраль» – це досить велике підприємство і, як підрядник, воно дотримується графіку.

Нагадаємо, роботи із ремонту дорожнього покриття на вулиці Великій Бердичівській розпочалися 12 липня. Тендер на виконання робіт виграла київська компанія ПП «Автомагістраль».

Руслан Мороз

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Ваші відгуки про послуги у Житомирі Ваші відгуки про послуги у Житомирі
keyboard_arrow_up