Міліція взяла штурмом інтернет-кафе "Клубок" (оновлено)

Міліція взяла штурмом інтернет-кафе "Клубок" (оновлено)
Сьогодні, 26 січня, близько 14.00 міліція штурмувала житомирський інтернет-клуб "Клубок", що на Бердичівській. Рятувальники вирізали захисні ролети на дверях, після чого правоохоронці проникли всередину і вивели звідти всіх, хто був в клубі, включаючи відвідувачів та персонал.

Серед них були і діти. Перед цим майже півтори години правоохоронці намагались переконати тих,хто забарикадувався всередині добровільно відкрити ролети на дверях і впустити всередину міліцію. В "Клубку" цю вимогу виконати відмовились.

Відео дня
>Інформацію про те, що біля інтернет клубу "Клубок" знаходяться представники міліції і прокуратури, які намагаються потрапити всередину, надійшла журналісту газети "20хвилин" близько 13.00.

За пару хвилин журналісти вже були на місці подій, де зібрався чималий натовп перехожих, людей у формі, та невідомих в штатському, які і намагались проникнути всередину. Журналісти представились і показали посвідчення газети "20хвилин", намаглись з'ясувати, що відбувається і хто тут головний.

Але жоден з присутніх не захотів ні назвати себе, ані причину свого перебування в даному місці в даний час. Відмовились називати навіть структури, які вони представляють. Один з присутніх сказав. що вони тут стоять просто так, нічого не відбувається і вони нічого не роблять. А якщо є якісь питання, мовляв, пишіть офіційні запити в прокуратуру і міліцію.

- Ніяких відповідей на ваші усні запити ми давати не будемо. Пишіть офіційні в письмовому вигляді. А ми тут просто стоїмо, спілкуємось, - так прокоментував ситуацію один з присутніх.

А вже за пару хвилин до місця подій приїхала швидка. Тих, хто забарикадувався всередині, повідомили телефоном, що якщо вони не відчинять, то доведеться ламати двері. А ще за деякий час приїхали МЧСники, які ці двері зламали.

Бодай якихось пояснень ніхто з присутніх журналістам дати не захотів.

 

Подробиці, цього інциденту шукайте читайте на нашому сайті.

Відео про штурм інтернет клубу дивіться тут.

Читайте також на нашому сайті

Прокурорская проверка «Клубка» закончилась избиением владельцев

Прокуратура «нагрелась» в «Клубке» на пятьдесят компьютеров

З дверей інтернет-клубу "Клубок" зірвали пломби та знову влаштували "шмон"

Відео подій штурму можна переглянути на нашому сайті

 

 

Слідкуйте за новинами Житомира у Facebook, Telegram, Instagram та YouTube.

Коментарі (3)
  • Anonymous

    фашизм
  • Anonymous

    а из за чего ето все?
  • Anonymous

    бред
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Житомира за сьогодні
Ваші відгуки про послуги у Житомирі Ваші відгуки про послуги у Житомирі
keyboard_arrow_up