Маршрутки по 7, тролейбуси по 5: у Житомирі знову заговорили про здорожчання проїзду

Маршрутки по 7, тролейбуси по 5: у Житомирі знову заговорили про здорожчання проїзду

Мешканців Житомира запрошують обговорити вартість проїзду в міському пасажирському транспорті. Повідомлення про це з'явилося вчора на сайті міської ради.

"6 серпня 2019 року о 17:00 годині в сесійному залі міської ради відбудеться обговорення проектів рішень виконавчого комітету Житомирської міської ради, а саме:

 1. Про затвердження умов конкурсу з перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування в м. Житомирі;
 2. Про встановлення вартості проїзду в міському пасажирському транспорті загального користування;
 3. Про встановлення видів та вартості проїзних квитків (пакетів) в міському громадському транспорті.

Просимо вас взяти участь у обговоренні даних рішень".

Як ми повідомляли раніше, 14 червня 2019 року на офіційному сайті Житомирської міськради було оприлюднено проект рішення виконавчого комітету «Про встановлення вартості проїзду в міському пасажирському транспорті загального користування». 

Передбачалося «встановити вартість проїзду на міських автобусних маршрутах, які працюють у режимі маршрутного таксі та звичайному режимі руху: при оплаті готівкою – в розмірі 7 грн; при оплаті в безготівковій формі – в розмірі 6 грн; у разі відсутності (несправності) в транспортному засобі обладнання автоматизованої системи обліку оплати проїзду – в розмірі 3 грн; учням шкіл та інших загальноосвітніх навчальних закладів – в розмірі 3 грн на час навчального року з 06:00 до 20:00. Встановити вартість проїзду на міському пасажирському електротранспорті: при оплаті готівкою – в розмірі 5 грн; при оплаті в безготівковій формі – в розмірі 4 грн. Встановити вартість проїзду в міському електротранспорті у нічний час в розмірі 10 грн".

Коментарі (14)
 • Вадим Крутько

  Сукаблин?!!!
 • Марта Шкирляк

  В связи с чем подорожание? Доллар упал. Газ подорожал? Или на чем они ездят?
 • Anastasia Mihaylovskaya

  Я хочу побачити цей безготівковий розрахунок о 7.30_8.00 ранку коли маршрутки битком забиті. Хіба картку передавати і пін кричати
 • Петя Данилко

  Так як ходить 37 маршрутка хай со_ть перевізника зняти з маршрутка дати іншому мало того що перевозять так як хутобу хочуть їздять хочу ні.Колеса відпадають на ходу.А проїзд хачуть повишати скотиняк.
Найчастіше Найчастіше
keyboard_arrow_up