Маєш дитину? На таксі не поїдеш!

Маєш дитину? На таксі не поїдеш!

Мова йтиме про нещодавні зміни в українському законодавстві, котрі, починаючи з цього року, категорично забороняють водіям автомобілів перевозити дітей без спеціальних автокрісел.

Поширюється парламентське рішення і на водіїв служб таксі, але, як виявилося, самі вони ще не готові до таких змін.

Нагадаємо, що під час нашого останнього спілкування з пресофіцером патрульної служби  поліції у Житомирській області Ігорем Іванюком було виявлено, що, відповідно до вимог прийнятого парламентом рішення, відмовитися від використання дитячих автокрісел має право виключно комунальний транспорт міста. А ось, приміром, на служби таксі це правило не діє. Їм в  обов`язковому порядку треба закупити дитячі автокрісла. Проте, як виявилося, місцеві таксисти зовсім не готові до такого…

Ми звернулися до трьох найпопулярніших служб таксі (з об`єктивних на те причин, назви служб не буде розголошено – авт.) у м. Житомирі з проханням подати машину з автокріслом, оскільки запланована поїздка з дитиною. 

На жаль, усі оператори в один голос заявили: «Наша служба не має автівок з встановленими дитячими автокріслами. Машину ми вам можемо подати, але автокрісла там не буде», - одностайно заявили у службах.

Проте таку «тенденцію» зміг порушити один-єдиний перевізник - «Пілот». Щоправда, закупівля автокрісел є проблемою самих таксистів, котрі вони мають купувати з власної кишені. Про це нам стало відомо зі слів одного із таксистів вищезгаданої служби. Зауважимо, що така функція не стане безкоштовною для пасажирів такої машини.

«Тариф тоді не буде мінімальним. Треба буде додатково доплачувати за дитяче крісло», - повідомив таксист служби «Пілот».

Насамкінець зазначимо, що замовити машину з дитячим автокріслом можна через додаток «Taxi Pilot 3388» або ж через оператора call-центру.

Ірина Хоцька

Коментарі (10)
 • Андрей Матвийчук

  невже купити не дороге нове чи в нормальному стані б/у дитяче автокрісло така ВЕЛИЧЕЗНА проблема???!!! та прокурюєте і витрачаєте на пиво за місяць...два більше!!!! а на безпеку власної дитини шкода?
 • Victoria Romanika

  Блін купити 3 Бустера, кинути в багажник. Теж мені проблему знайшли. Захочуть заробити, придбають

  Victoria Romanika reply Victoria Romanika

  Oleg Hesnia приїде інший без доплати. Ринок, конкуренція. Не чули?

  Юлия Сергеевна reply Victoria Romanika

  Oleg Hesnia ,якщо попереджати вартість заздалегіть -так я згодна

  Oleg Hesnia reply Victoria Romanika

  Victoria Romanika добро припустимо я приїду вас забирати з дитиною, і потребую доплатити 15 грн за авто крісло!! ви погодитесь?
 • Алексей Гуменюк

  У службах таксі не має ліцензії,водію зі свого кармана приходиться за неї платити.
 • Віталій Кадіївський

  Реклама таксі пілот
Найчастіше Найчастіше
Ваші відгуки про послуги у Житомирі Ваші відгуки про послуги у Житомирі
keyboard_arrow_up