Спецтема: карантин

Горе-розмітку на майдані Соборному все ж змінять

Горе-розмітку на майдані Соборному все ж змінять

Жалілися-жалілися, а свого добилися – розмітку на майдані Соборному все ж буде змінено. Про це розповів заступник міського голови Олександр Шевчук.

За його словами, змінити розмітку можна буде лише тоді, коли покращяться погодні умови.

«Розмітка, яку ми використовуємо зараз, тимчасова, в будь-якому випадку вона буде змінюватися. Ми не можемо наносити розмітку, поки середня добова температура не буде більше 10 градусів тепла, для того, щоб фарба, яка використовується при нанесенні, добре трималась, тому, думаю, що це буде не раніше ніж в березні, за умови сприятливої погоди», - пояснює Олександр Шевчук.

Поки що невідомо, який вигляд матиме майбутня розмітка, проте, сподіваємося, що вона буде зручною та простою в користуванні.

«Розглядаємо два варіанти розмітки. Враховуємо всі недоліки, що зараз є, вивчаємо скарги, наскільки зручно чи незручно, але поки остаточно рішення, якою ця розмітка буде, немає», - розповідає заступник міського голови.

Лера Наумова

Коментарі (1)
  • дмитро

    Як це незрозуміло якою вона буде? Знову будуть вигадувати велосипед? Та вже зробіть тей овал та прості виїзди з кругового руху! Що тут вигадувати!?
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Житомира за сьогодні
keyboard_arrow_up