Для ремонту злітно-посадкової смуги житомирського аеропорту оголосять міжнародний тендер

Для ремонту злітно-посадкової смуги житомирського аеропорту оголосять міжнародний тендер

Багато років жителі області чекають на відкриття аеропорту у Житомирі. А віз і нині там.

Під час звітної конференції за 2020 рік мер Сухомлин розповів, чому аеропорт досі не працює: "Декілька років пішло на те, щоб повернути в комунальну власність злітно-посадкову смугу аеропорту, перон і землю".

Також міський голова повідомив, що зовсім скоро оголосять тендер на ремонт злітно-посадкової смуги. " 7 квітня Кабінет міністрів включив до стратегії розвитку аеропортів житомирський аеропорт. Найближчим часом буде оголошено міжнародний тендер на реконструкцію злітно-посадкової смуги. І на Кабінет міністрів вже підготовлений документ про надання статусу міжнародного житомирському аеропорту", - повідомив Сергій Сухомлин. 

Однак точної чи хоча б орієнтовної дати, коли аеропорт почне працювати, мер не зміг назвати, зазначивши, що це складний проєкт.  

Нагадаємо, Кабінет Міністрів 17 лютого планував розглянути розпорядження про відкриття постійного пункту пропуску через державний кордон в аеропорту «Житомир». Планувалось, що пункт буде забезпечувати в цілодобовому режимі пропуск як людей, так і вантажів, але наразі цього так і не сталося.

Хочете отримувати новини першими – приєднуйтеся до нас у соцмережах

Слідкуйте за новинами Житомира у Facebook, Telegram, InstagramYouTube та Google

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Житомира за сьогодні
17:56 Оформлення ДТП без виклику поліції — Європротокол! 17:24 Житомирщина — у десятці найкращих команд України з пішохідного туризму 16:39 Житомирський обласний онкологічний диспансер працює без змін у період літніх відпусток 16:21 Бердичеві судитимуть чоловіка, який після ДТП намагався підкупити поліцейських Від читача 20:27 Людмила Клименко презентувала новий кліп «Не твоя Цукерочка» 16:00 П'ятеро жінок Житомирської громади отримали почесне звання «Мати-героїня» 15:38 Оборудка на ремонті доріг зі збитками на майже мільйон гривень: на Житомирщині поліцейські завершили розслідування 15:20 Профілактика сонячних опіків 15:00 Житомирський рибоохоронний патруль нагадує правила добування раків 14:39 Поліція встановлює причини та обставини смертельної ДТП з маршруткою у Звягелі 14:18 «П’ять років чекали — отримали вузьку смугу асфальту»: у Глибочицькій громаді спалахнув скандал через ремонт дороги за 2,8 мільйона гривень. ВІДЕО play_circle_filled 14:00 Представники Житомирщини здобули медалі чемпіонату України з легкої атлетики 12:41 За позовом прокуратури державі повернуто 16 гектарів земель лісового фонду 12:21 Вже втретє у Романові пройшов фестиваль «ЕтноВир на Виспі». ФОТО photo_camera 12:00 Щодня знешкоджують боєприпаси: вибухотехніки поліції Житомирщини ліквідовують наслідки ворожих атак photo_camera 11:40 Увага! 14 липня у Житомирі можливі технічні увімкнення короткочасних сигналів повітряної тривоги 11:21 Безпека кордону: правила перебування у прикордонній смузі Житомирщини під час воєнного стану 11:00 У Житомирі безоплатно навчатимуть на слюсарів з ремонту сільськогосподарських машин: набір триває 10:41 Тарифи на холодну воду в містах України. Чекаємо підвищення в Житомирі? 10:20 Рятувальники ліквідовують наслідки російського обстрілу в Малині photo_camera
Дивитись ще keyboard_arrow_right
keyboard_arrow_up