Депутати облради не підтримали питання про виділення субвенції на ремонт доріг в Житомирі

Депутати облради не підтримали питання про виділення субвенції на ремонт доріг в Житомирі

Під час сесії обласної ради 12 листопада обговорювали питання дорожньої субвенції. За словами депутата Житомирської обласної ради Володимира Кропивницького, важливо виділити субвенцію на ремонт доріг Житомира, адже це нагальне питання:

«На бюджетній комісії та на погоджувальній раді підняли питання щодо невикористання дорожньої субвенції у розмірі близько 400 млн грн. Зараз на 9 доріг області немає проєктно-кошторисної документації. Окрім цього, з міста Житомира від депутатів міської ради є звернення до голови ОДА та обласної ради щодо виділення коштів на дороги, які вони вже зробили. Тому прошу розглянути дане питання і розглянути звіт, чому не виконані дані роботи і чому йде недовиконання».

Також депутат зазначив, що вже на наступний рік озвучена субвенція на дороги – близько 1 млрд 300 млн гривень.  

«По-перше: на наступний рік субвенція буде близько 1 млрд 100 млн гривень. По-друге: не потрібно маніпулювати, тому що кошти будуть виділятися, і всі 400 млн гривень будуть освоєні. Ті що не будуть освоєні, вони перейдуть на наступний рік. Будь ласка, будьте коректні в ваших висловлюваннях. І безумовно ми надамо звіт про використання коштів дорожньої субвенції», - наголосив голова Житомирської ОДА Віталій Бунечко.

Депутатами не було підтримано внесення даного питання у порядок денний. 

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Ваші відгуки про послуги у Житомирі Ваші відгуки про послуги у Житомирі
keyboard_arrow_up