Не можна торгувати з тими, хто вбиває наших хлопців

Не можна торгувати з тими, хто вбиває наших хлопців

Третій рік від початку війни Україна й досі продовжує торгувати з окупантами та терористами. І поки українці «затягують паски» тугіше й тугіше, окремі чиновники та олігархи збагачуються коштом життів українських військових.

 

Торгувати з агресором означає підтримувати та фінансувати цього агресора. У лютому виповнюється рівно три роки від початку розстрілів майданівців. Тоді (так само як зараз) влада продовжує наживатися у той час, коли українці гинуть, захищаючи державу.

Три роки ми торгуємо з окупантами та продовжуємо закуповувати в них вугілля. У той же час шахти, які знаходяться на західній Україні, поступово закриваються та скорочується кількість працівників. Невже за три роки країна, яка будує літаки та запускає ракети в космос, не змогла знайти альтернативу або замінника для вугілля з окупованих територій? Усе зводиться до того, що комусь дуже вигідно торгувати та робити усе можливе, щоб війна тривала. Адже дуже вигідно списувати на війну усі невдачі тут, де її немає.

Важко уявити, що під час другої світової війни Радянський союз продовжував би купувати в Німеччині товари. Якщо не робити рішучих дій, цей конфлікт триватиме дуже довго. Жодної торгівлі та економічної діяльності не може бути з цими територіями, поки вони не знаходяться під контролем України.

Усі розмови про те, що без вугілля нам відключать світло, є брехнею та черговими «страшилками» від уряду. Україна має надлишок електроенергії, частину якої ще й експортуємо до ЄС. Якщо справді потрібно відключати на годину постачання електроенергії – я особисто готовий. Адже українські бійці сидять в холодних окопах в той час як значна частина продовжує насолоджуватися комфортним життям. Якщо суспільство буде «тиснути» на владу, вона рано чи пізно почне діяти в інтересах людей, а не у своїх власних.

Микола Череднік
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Житомира за сьогодні
Ваші відгуки про послуги у Житомирі Ваші відгуки про послуги у Житомирі
keyboard_arrow_up