У Житомирі стартує «Народний бренд – 2020». Час реєструватися та обирати найкращих!

У Житомирі стартує «Народний бренд – 2020». Час реєструватися та обирати найкращих!

Вже з 1 листопада у Житомирі стартує конкурс «Народний бренд – 2020», в якому представники місцевого бізнесу можуть взяти участь та отримати визнання від клієнтів, які мають до них прихильність.

«Народний бренд» – це щорічне голосування, у якому усі охочі житомиряни можуть висловити свою симпатію до улюблених брендів, підприємств, підприємців або ж торгових марок. Тому це чудова нагода для кожного представника місцевого бізнесу показати себе та отримати визнання від своїх вдячних клієнтів, котрі користуються їхніми послугами. 

Як взяти участь у «Народному бренді – 2020»

У Житомирі конкурс проводиться з 2004 року. І за цей час житомиряни обирали найкращих представників місцевого бізнесу, які надають свої послуги. Аудиторія цієї акції – усі повнолітні жителі міста Житомира та області. Щоб взяти участь у конкурсі, потрібно виконати лише три умови. Необхідно мати бізнес у Житомирі, визначитися із категорією номінації в конкурсі та бути в каталозі ТОП-20. Свою заявку на участь можете залишити за телефоном (067)412-89-81 або ж написати на електронну адресу lyudmyla.pavlyuk2@gmail.com. Списки учасників можуть поповнюватись до 30 листопада. Ознайомитися з категоріями, де ви можете взяти участь, можна на сайті brand.top20.ua.

Як проголосувати та обрати найкращих

Голосування розпочнеться з 1 листопада і триватиме до 14 грудня включно. За цей час житомиряни можуть на сайті brand.top20.ua обрати улюбленців та віддати за них свій голос. 

Як же ж правильно проголосувати, ми зараз вам пояснимо. Повірте, це набагато простіше, ніж ви можете уявити. Перший крок – зайдіть на сайт brand.top20.ua та авторизуйтесь за номером телефону по смс. Потім оберіть відповідну категорію та знайдіть там компанію, якій хочете віддати свій голос. Щоб ваш голос зарахувався, потрібно проголосувати не менше ніж у десяти номінаціях.

І найприємніше: за свою активність ви можете отримати приємний подарунок. Для цього необхідно лише розповісти на сторінці Facebook,  Instagram своїм друзями та знайомим про конкурс «Народний бренд». 

Після голосування результати будуть підраховані та оголошені 16 грудня. Про їх підсумок ви зможете дізнатися на сайті brand.top20.ua та у газеті «20 хвилин».

Детальніше про умови конкурсу читайте на сайті brand.20. ua у розділі «Правила для голосування».

Інструкція для голосування:

1. Перейдіть на сторінку голосування  brand.top20.ua.

2. Віддайте голос за мінімум 10 номінацій у різних сферах діяльності.

3. Вкажіть свій номер телефону, щоб підтвердити Ваш вибір. Після цього Вам надійде смс з кодом підтвердження.

4. Введіть код.

5. Поділіться результатами голосування на своїй сторінці Facebook або Instagram, щоб друзі також могли віддати свої голоси.

 

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Житомира за сьогодні
Ваші відгуки про послуги у Житомирі Ваші відгуки про послуги у Житомирі
keyboard_arrow_up