Як схуднути та зберегти здоров’я

Як схуднути та зберегти здоров’я

Сьогодні ми ведемо нашу бесіду зі спеціалістом «Славянской клиники» Ольгою Олександрівною Волочаєвою.

Розкажіть, будь ласка, що ж таке «Метод Славянская Клиника»?

- «Метод Славянская Клиника» ТМ – це оздоровча програма зниження ваги, яка триває 3–4 місяці, за цей період зниження ваги становить 15–25 % маси тіла. Тобто чим більша вага, тим більшими будуть результати, а чим менша, тим скромнішими. Але треба знати, що це співвідношення за будь-якої ваги дуже важливе як для зовнішнього вигляду, так і для поліпшення здоров’я. Уся програма є комплексною і включає в себе боротьбу зі всіма причинами зайвої ваги, чи то фізіологічними, чи то психологічними, а головне, що вона добирається кожному індивідуально, залежно від причин зайвої ваги.

- Скажіть, чи всі можуть потрапити до вас і при цьому схуднути?

- На жаль, є певні обмеження: ми не беремо на програму людей із психічними розладами, дітей до статевої зрілості та людей занадто похилого віку (коли вони не можуть самостійно виконувати наші рекомендації). Передусім проводимо індивідуальну консультацію, на якій робимо висновок щодо зарахування на програму, і тоді ми не боїмось укладати договір, який регламентує взаємні обов’язки та результати. А отже, якщо виконуються всі рекомендації, вага планомірно зменшується.

- А як бути тим, хто водночас із зайвою вагою має інші захворювання?

- Як я вже казала, рішення про зарахування на курс оздоровчого схуднення ухвалюється лише після заповнення на індивідуальній консультації картки-анкети. Якщо є якісь захворювання, то це безумовно впливає на стратегію та комплектацію програми схуднення для кожної ситуації окремо. Дуже часто буває так: старався – схуд, а через певний час знов набрав вагу.

- Як ви вирішуєте це питання?

- На мій погляд, утримання здобутих результатів - найбільш серйозна й трудомістка частина процесу. Саме для цього «Метод Славянская Клиника» ТМ включає в себе спеціальну програму стабілізації ваги, яка теж добирається кожному окремо залежно від того, як проходила програма зниження ваги та до яких побажань ми прийшли наприкінці. Але не треба забувати, що є так звані об’єктивні причини збільшення ваги: вагітність, операційні втручання, сильний стрес. Отже, це зона ризику і в такому разі потрібно обов’язково прийти на консультацію, для того щоб вам надали рекомендації щодо поведінки в цих ситуаціях. Тобто ми створюємо всі умови для комфортної стабілізації результатів.

- Зараз існує багато підходів до схуднення, як зрозуміти, що «Метод Славянская Клиника» ТМ – це саме те, що мені підходить?

- Безумовно, треба розуміти, що не обов’язково те, що подобається чи підходить мені, має підійти всім іншим. «Метод Славянская Клиника» ТМ – це програма партнерства, ми надаємо знання, метод, умови та засоби, але ви маєте із цим працювати. А отже, якщо людина зрозуміла, що має зайву вагу, погане самопочуття та не подобається собі у дзеркалі, ми пропонуємо відвідати наш офіс, прослухати ознайомчу лекцію, де наші спеціалісти все докладно та професійно розкажуть. Також ви можете зайти на наш сайт, де є повна інформація про нас, наші здобутки та результати. Наостанок хочу сказати, що «Метод Славянская Клиника» ТМ ґрунтується на наукових дослідженнях і розробках, підтверджений більш ніж 50 патентами та авторськими свідоцтвами. Телефон для довідок: 46-63-64.

«Метод Славянская Клиника» ТМ – це оздоровча програма зниження ваги, яка триває 3–4 місяці, за цей період зниження ваги становить 15–25 % маси тіла.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні

Новини Житомира за сьогодні

18:03 Поцупив щонайменше 5 сумок та барсетку 17:40 Гарбуз – головний герой свята врожаю «Harvest fest» 17:21 У Житомирі завершився V Міжнародний фестиваль «Пісенний Спас» 17:02 Підпали в Олевській ОТГ: хто за ними стоїть? Від читача 18:24 Юліко: пташка української сцени 16:46 Найвищий розмір річної орендної плати зафіксовано в Овруцькому районі 16:22 У центрі міста є поклади нафти? Чи кока-коли? 16:04 7 пожеж сміття за добу. Всі - внаслідок необережного поводження з вогнем 15:40 Коростишівська ОТГ затвердила Стратегію розвитку до 2027 року 15:20 Фестиваль японської культури у Житомирі: як це було 15:01 Житомирські школярі вдруге виборюватимуть звання найсильніших в Україні 14:35 4 пожежі за добу. І всі у Черняхівському районі 14:20 Співак народився незрячим. Та батьки не змирилися з вироком, і сталося диво – син прозрів. 14:03 Оновлений стадіон «Спартак Арена» відкриється Кубком героїв АТО 13:40 Дублер Висоцького розкрив секрет великого артиста у Житомирі 13:20 Завтра через Житомир бігтимуть учасники ультрамарафону 13:02 Рибалки виявили мінометну міну 12:44 На Житомирщині зібрано більше 90% врожаю 12:19 З початку року затримано понад 1,5 тисячі (!) нетверезих водіїв 12:01 Найкрасивіші дівчатка і хлопчики живуть у Житомирі
Дивитись ще keyboard_arrow_right
keyboard_arrow_up