Як і коли потрібно передавати показники газового лічильника

Як і коли потрібно передавати показники газового лічильника

АТ «Житомиргаз» нагадує, що для коректних нарахувань за спожитий газ необхідно передавати показання газових лічильників з 1 по 5 число кожного місяця.

Щоб економити час і гроші, користуйтесь найшвидшими та найзручнішими онлайн сервісами компанії. Завдяки їм можна не тільки передавати показники, а й завантажувати рахунки за газ та його доставку, сплатити їх, переглядати баланс по вашому особовому рахунку. Обирайте свій найзручніший спосіб:

• Мобільний додаток 104Mobile та 104 Mobile Light;

• Viber-бот 7104ua;

• Особистий кабінет на сайті 104.ua

У Вас досі немає особистого кабінету? Скористайтесь експрес-реєстрацією за номером (067) 33-38-104. Зателефонуйте зі свого смартфону до контант-центру та повідомте працівнику номер свого особового рахунку. Оператор здійснить реєстрацію всього за декілька хвилин, а Вам прийде смс із логіном та паролем, а також посилання на перехід в особовий кабінет. 

У випадку неотримання показань газового лічильника у встановлений срок, газорозподільні компанії змушені здійснювати нарахування розрахунковим методом. Звідси — розбіжності у нарахуваннях, необхідність звірки даних, контрольного зняття показань лічильника тощо.

Передавайте показники дистанційно, бережіть свій особистий час і здоров’я.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Житомира за сьогодні
15:15 Не забудьте перевести годинники на літній час! 15:00 В Україні готують важливі зміни щодо мобілізації 14:45 Пройдіть тест і дізнайтесь про що мовчить ваш організм 13:11 Для захисту 245 об’єктів критичної інфраструктури у неприфронтових регіонах Уряд виділив 9,2 млрд грн Від читача 15:36 Боротьба з пропагандою в інтернеті 12:02 З 1 квітня різко здорожчають сигарети 11:11 У Житомирському музично-драматичному театрі ім. Івана Кочерги відбулася прем’єра вистави «Літепло. Хроніка одного хутора» photo_camera 10:01 У Гідропарку прибирають берег Тетерева: Карітас Житомир проводить екологічну акцію photo_camera 09:05 Житомирська область отримає 210 млн грн на першочергові роботи з підготовки до наступної зими в межах Плану стійкості регіону 09:00 28 березня: яке сьогодні свято, прикмети, іменини і погода у Житомирі 17:00 На Житомирщині відбувся масштабний ярмарок вакансій для ветеранів. ВІДЕО play_circle_filled
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Житомирі Ваші відгуки про послуги у Житомирі
keyboard_arrow_up