Відбулася зустріч акціонерів ЗАТ «Житомирські ласощі»: вирішення питання щодо залучення державних органів для відновлення порушених прав (Новини компанії)

Відбулася зустріч акціонерів ЗАТ «Житомирські ласощі»: вирішення питання щодо залучення державних органів для відновлення порушених прав (Новини компанії)
У Житомирі відбулася зустріч акціонерів ЗАТ «Житомирські ласощі», які звертаються до державних органів з вимогою сприяти у відновленні порушених корпоративних прав.

У Житомирі 29 листопада відбулася зустріч акціонерів ЗАТ «Житомирські ласощі» за участі співзасновника Дельта Кепітал С.А. Аркадія Воловика та в.о. директора підприємства Олександра Рогаля.

Акціонери ЗАТ «Житомирські ласощі» звертаються до державних органів з вимогою сприяти у відновленні порушених корпоративних прав.27.11.2015 року була скасована державна реєстрація ТДВ «ЖЛ», що припинило юридичне існування даного підприємства. Натомість було відновлено ЗАТ «Житомирські ласощі».

Співвласник ЗАТ «Житомирські ласощі» компанія Дельта Кепітал С.А. гарантують трудовому колективу ТДВ «ЖЛ» збереження робочих місць та повну компенсацію заробітних плат, нарахованих у перехідний період ТДВ «ЖЛ» у ЗАТ «Житомирські ласощі».

Відео дня

Крім того, співзасновник Дельта Кепітал С.А. Юрій Лещінський у найближчий час планує зустрітися з акціонерами та трудовим колективом з метою врегулювання ситуації щодо діяльності ЗАТ «Житомирські ласощі».

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Житомира за сьогодні
Ваші відгуки про послуги у Житомирі Ваші відгуки про послуги у Житомирі
keyboard_arrow_up