Вектор європейського розвитку «Житомиргазу» доводить свою ефективність

Вектор європейського розвитку «Житомиргазу» доводить свою ефективність

Початок повномасштабної війни в Україні підтвердив правильність проєвропейського вектору розвитку та роботи газорозподільної компанії. Газовики продовжують модернізацію газорозподільної системи області та інтеграцію до європейського ринку газу.

Регіональна газова компанія, під брендом якої працює АТ «Житомиргаз», три роки тому взяла курс на повну заміну старих технологій в газорозподілі. Послідовна робота над розширенням контактів з європейськими компаніями виправдала себе зараз. Результатом співпраці є стабільні поставки необхідних комплектуючих для газорегулюючого обладнання. Власне виробництво газового обладнання RGC Production дає можливість повністю закривати потребу у даному обладнанні. До того ж власні логістичні маршрути та сучасні склади з необхідними матеріалами допомагають швидко відновлювати газопостачання,  проводити ремонти мереж та газового обладнання, в тому числі й після ворожих обстрілів. 

«Сьогодні ми активно співпрацюємо із італійським виробником газорегулюючого обладнання та лічильників газу Pietro Fiorentini. Дане обладнання використовується у власному виробництві сучасного газорегулюючого обладнання RGC Production. До війни ми успішно реалізували низку етапів водневого проекту. Вже майже два роки ми використовуємо сучасні мобільні лабораторії – це інноваційне рішення у виявлені витоків газу. Сьогодні отримуємо комплектуючі від датської компанії BROENТ, італійський бренд Mesura постачає нам прилади обліку газу, а Туреччина – комплектуючі для сучасних поліетиленових газопроводів», - розповідає голова правління Валентин Ющенко. 

 Щороку, реалізуючи план розвитку, Житомиргаз втілює черговий етап модернізації мереж. Редизайн мереж та заміна старого зношеного газорегулюючого обладнання дає можливість скоротити витрати на обслуговування, втрати виробничо-технологічного газу, а головне забезпечує безаварійність та безпеку послуги розподілу газу. 

«Звісно, продовжується й робота над залученням світових брендів виробників газового обладнання і систем телеметрії з метою створення спільних виробництв в Україні. А це означає економічне відновлення, зокрема, критичної інфраструктури, створення нових робочих місць, наповнення бюджетів всіх рівнів та втілення нових соціальних програм» - наголошує Валентин Іванович.

Відтак, обраний вектор розвитку дозволить газовій галузі України безболісно та швидко інтегруватись в європейський ринок в рамках інтеграції України в ЄС. Використання сучасних технологій вже у повоєнний період прискорить розвиток газової галузі за рахунок взаємодії зі світовими компаніями.

Коментарі

keyboard_arrow_up