У Малині було представлено потужну команду професіоналів та господарників від партії "Наш край" (Політична реклама)

У Малині було представлено потужну команду професіоналів та господарників від партії  "Наш край" (Політична реклама)

Потужну команду місцевого осередку політичної партії «Наш край» презентували у Малині. До її складу увійшли справжні господарники та професіонали.

Представляв команду Малинського осередку Сергій Диняк – голова Житомирської обласної організації політичної партії «Наш край».

«Я радий бути сьогодні на рідній Малинщині. Мені дуже приємно представити вам команду своїх однодумців, що є фахівцями в різних сферах. Наша команда об'єднала в своїх рядах без перебільшення еліту. Я впевнений, що з такими людьми, і не словом, а ділом ми підтвердимо свою професійність», - зазначив Сергій Диняк.

Місцеву команду представлють люди, які добре відомі землякам не тільки, як професіонали, але і меценати. Серед них депутат Житомирської обласної ради Олег Дзюбенко.

«Наш край» Малинщина - це люди, які без перебільшення, мають досвід в різноманітних сферах зайнятості. Це люди, які знають, що робити, люди, які принесуть максимальну користь Малинщині і Житомирщині загалом», - впевнений Олег Миколайович.

Також у Малинській команді і Олександр Ситайло — директор комунального підприємства КП «Екоресурс», що опікується добробутом малинчан.

«Кожен в житті робить свій вибір — для себе я чітко його усвідомив і приєднався до команди «Нашого краю». Поряд зі мною люди, що кожного дня своїми справами поєднують професіоналізм і любов до рідної землі. У нас є спільна мета – покращення життя людей на Малинщині. Для цього ми маємо мати потужне представництво в місцевій громаді», - говорить Олександр Ситайло.

Одним із лідерів Малинської організації політичної партії « Наш край» є директор ТОВ ,,Тандем" Дмитро Дмитренко.

«Сьогодні ми йдемо до органів місцевого самоврядування не просто так, ми йдемо, щоб змінити на краще нашу громаду для людей. В нашій команді є медики, промисловці, вчителі. Ми зібралися командою для змін, і я впевненей, що у нас все вийде», - зазначив Дмитро Дмитренко.

Долучайтесь до нашої команди господарників, адже лише разом, спільними зусиллями, постійною, натхненною працею, ми зможемо втілити в життя всі соціально-значущі проекти та задуми!

Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Житомира за сьогодні
Ваші відгуки про послуги у Житомирі Ваші відгуки про послуги у Житомирі
keyboard_arrow_up