SMART лічильник води

SMART лічильник води

Компанія «БТК-Центр Комплект» активно займається впровадженням діджиталізації обліку енергоресурсів на території України.

Сьогодні презентуємо новинку - Smart лічильник води, який складається з механічного лічильника води ТМ Diehl та реєстратора даних PLUM MACR6N. 

 Реєстратор даних підключається на відліковий механізм лічильника води, без використання додаткових імпульсних накладок. Це основна перевага серед існуючих рішень.

Лічильник води DIEHL AURIGA – одноструменевий механічний лічильник води Auriga високої точності призначений для вимірювання та комерційного обліку спожитої холодної води, в системах водопостачання, на об'єктах побутового та комунального господарства.

MacR6 N телеметричний GSM-пристрій, призначений для роботи в якості реєстратора даних обсягу і тиску води.

Smart лічильники води автоматично знімають показання і передають їх в інформаційні системи для розрахунків, а це значно економить Ваш час та кошти. 

Автоматична відправка показань лічильників виключає помилки або навмисно неправдиву інформацію про спожиті ресурси. 

З «розумними лічильниками» платити потрібно тільки за ту кількість води, яку ви дійсно витратили, - навіть якщо ви забули вчасно передати показання. 

Встановлення Smart лічильника води допомагає вирішити  ряд завдань:

«Розумний облік» орієнтований на ОСББ, ЖЕКи, комунальні підприємства та інші компанії, зацікавлені в автоматичній системі обліку води.

Все буде Україна.

https://btk-center.com.ua/

Коментарі

keyboard_arrow_up