Пилосос: як вибрати техніку для дому (Новини компаній)

Пилосос: як вибрати техніку для дому (Новини компаній)

Сучасні пилососи успішно справляються з вирішенням багатьох завдань. Вони прибирають пил та сміття, видаляють з оббивки м'яких меблів складні плями, миють підлоги, вікна та інші гладкі поверхні

 Щоб купити хороший пилосос, достатньо зайти на сайт foxtrot.com.ua у Львові, де представлені моделі іменитих виробників. Такий асортимент у покупців викликає збентеження. Як вибрати побутову техніку? Пропонуємо кілька рекомендацій.

 

Основні критерії вибору

Сучасні моделі пилососів — складні прилади, в яких встановлюється додаткове обладнання та датчики контролю. Вбудовані парогенератори, знімні резервуари для води та мийного засобу — аксесуари підвищують якість прибирання. Не тільки на наявність у комплектації потрібно звертати увагу. Важливі характеристики пилососа:

  • Потужність всмоктування. Цей показник вказує на силу затягування пилу та сміття. Чим вище потужність всмоктування, тим краще очищаються від забруднень килими та м'які меблі. У побутових пристроїв показник варіюється в межах 150–500 Вт.
  • Потужність — 1000–2800 Вт. Цей показник свідчить про обсяг енергоспоживання. Чим вище потужність всмоктування, тим більше споживана потужність.
  • Система фільтрації повітря. У сучасних моделях пилососів передбачено декілька фільтрів. Вони запобігають попаданню пилу у двигун і очищають повітря, що виходить назовні. Фільтри HEPA затримують до 99% дрібних частинок.
  • Рівень шуму — показник варіюється в межах 65–85 дБ.
  • Вигляд пилозбірника. Виробники пропонують пилозбірники циклонного типу. Він виготовлений у вигляді пластикового контейнера. Пил та сміття осідають на стінках контейнера під впливом відцентрової сили. Інший варіант — одноразові або багаторазові мішки з паперу, нетканого полотна чи тканини. Третій — аквафільтр. Це ємність, що заповнюється водою. Пил потрапляє у воду, намокає та осідає у контейнері. Пилососи з аквафільтром видають чисте повітря на виході. Така модель підійде для людей, схильних до алергічних реакцій.
  • Місткість пилозбірника — показник визначає, як часто доведеться очищати контейнер. У побутових приладів він дорівнює 1,2–4,5 літра.
  • Модель із телескопічною трубою зручно використовувати у кімнатах різної площі. При збільшенні труби можна прибирати пил під ліжком, у сліпих зонах, на книжкових полицях, інших віддалених місцях.

Крім технічних характеристик, важлива комплектація. Від числа та виду насадок залежатиме, які поверхні ви зможете очистити від пилу та дрібного сміття.

 

Коментарі

keyboard_arrow_up