Найповніший гід по сучасних пральних машинах

Зараз, коли від асортименту побутової техніки очі розбігаються, вибрати оптимальний варіант — не проблема. Наприклад, купити пральну машину останнього покоління можна в будь-якому магазині побутової техніки. Щоправда, тут є свої нюанси: краще заздалегідь визначитися, які функції і можливості мають бути в пралці вашої мрії, тоді час, потрачений на вибір, можна суттєво скоротити. В іншому ж випадку пошуки необхідного затягнуться.

Типи та розміри пралок

По класу пральні машини бувають побутові та професійні. Для домашнього використання вибирають агрегати із першої групи. Далі покупцеві слід визначитися з бажаними розмірами і типом завантаження машини.

Сучасні моделі бувають 3 типів завантаження:

  • фронтальні;

  • вертикальні;

  • комбіновані.

Що стосується розміру, то висота більшості моделей — 81-85 см. Є і компактні варіанти — до 65-70 см.

Ще один важливий параметр пралки — її глибина. Цей показник визначає, скільки білизни можна завантажити в машину. Для користування 1-2 осіб підійде невеличка модель з глибиною 30-40 см, в якій можна прати за раз від 3 до 5 кг білизни. В барабан 50 см увійде до 6-7 кг, а глибина до 60 см дозволяє збільшити завантаження до 8-10 кг, що оптимально для великої сім’ї.

Якість прання і віджиму

Клас прання у більшості сучасних пральних машин не нижче А. Тобто виробники гарантують максимальну чистоту білизни. Що стосується класу віджиму, то він може бути від А (у випраній білизні залишається менше 45% вологи) до G (більше 90%). Якість віджиму також можна визначити по максимальній швидкості обертів барабана. В більшості побутових моделей це від 800 до 1200 обертів за хвилину. Оптимальним вважається віджим на швидкості 100 обертів.

Інші важливі характеристики пралки

Вибираючи пралку для дому, треба звернути увагу і на такі її характеристики:

  • клас енергоспоживання і розхід води (найбільш економні моделі А+++);

  • наявність функції сушки білизни;

  • рівень шуму (оптимальний — не більше 55 дБ);

  • тип керування машинкою (може бути електронним або механічним);

  • наявність додаткових функцій.

Сподіваємося, наші поради допоможуть вам визначитися, яку купити пральну машину для дому.

 

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Ваші відгуки про послуги у Житомирі Ваші відгуки про послуги у Житомирі
keyboard_arrow_up