Житомирська єпархія УПЦ запрошує усіх небайдужих на благодійний вечір колядок

Житомирська єпархія УПЦ запрошує усіх небайдужих на благодійний вечір колядок

Щорічний вечір відпочинку у духовному різдвяному настрої відбудеться 9 січня 2018 року, в Житомирському обласному академічному музично-драматичному театрі ім. І.Кочерги о 18:00 годині.

Про це повідомляє прес-служба Житомирської єпархії.

Уже сьомий рік поспіль Житомирська єпархія Української Православної Церкви закликає усіх православних християн пам'ятати древні традиції різдвяного періоду, що заключаються як у присутності вірянина на святковій Божественній літургії у день Христового Народження, так і у спільному прославленні Спасителя Богомладенця у відомих і сучасних колядках та вінчуваннях. Проте у різдвяні свята не потрібно забувати про милосердя і милостиню, адже піклування про бідних та убогих є обов'язком кожної людини, «не забувайте ж і про доброчинність та спільність, бо жертви такі вгодні Богові, – говорить святий апостол Павло!

У святковому концерті візьмуть участь наступні колективи та виконавці: відома в світі хорова капела «ОРЕЯ» під незмінним керівником – маестро Олександром Вацеком, хор Свято-Ольгинського храму м. Житомира, дитячий хор Свято-Покровського храму м. Житомира, архієрейський хор Спасо-Преображенського та хор Свято-Хрестовоздвиженського кафедральних соборів, талановиті співачки Анастасія Залуцька, Лілія Смірнова, Софія Лис, Катерина Клосовська, студенти Житомирського державного університету ім. І. Франка Аліна Ляшенко та Валентина Івашко, артисти-вокалісти Яніна та Олександр Яремчуки.

Свої авторські виступи присутнім подарують: переможець телепроекту «Голос Країни 3» Артем Кондратюк, заслужені артисти України Ірина Шинкарук та Юрій Градовський. Гарний настрій створить відома творча арт-студія «Творчий Я», різдвяний вертеп-виставу покажуть вихованці воскресної школи Свято-Різдво-Богородичного храму м. Баранівка, декілька колядок виконає протоієрей Роман Барановський, духівник обителі Афонської Ікони Божої Матері в урочищі Кип'яче.

Ведучі свята Віктор Мельниченко та Ірина Шинкарук своєю талановитістю подарують справжнє задоволення присутнім та занурять усіх в атмосферу справжнього різдвяного свята.

Щорічний незмінний девіз різдвяного свята, прекрасний вислів талановитого поета і прозаїка Володимира Шинкарука, який він постійно повторював: «Аніж лаяти темряву – краще запалити одну маленьку свічку».

Як і кожного року, протягом урочистого концерту будуть збиратися кошти для дітей учасників АТО, дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. За отримані кошти діти матимуть змогу провести час у православному дитячому таборі відпочинку.

 

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні

Новини Житомира за сьогодні

keyboard_arrow_up