Жителька села Ходорків, що на Попільнянщині, зустріла свій віковий ювілей

Жителька села Ходорків, що на Попільнянщині, зустріла свій віковий ювілей

У серпні жителька села Ходорків  Попільнянського  району Любов Григорівна Ярош  у колі рідних та близьких людей зустріла свій 100-річний ювілей.

Крім численних родичів, друзів та сусідів привітати ювілярку 11 серпня завітала керуюча справами виконавчого апарату обласної ради, депутатка обласної ради Раїса Гула, - пише пресслужба обласної ради.

Святкуючи день народження поряд з дітьми, онуками, правнуками, пані Лідія згадує життя й молодість, яку за вік вважає найкращим своїм часом. Господь розпорядився так, що за прожитих сто років вона згадує найцінніше – це народження свої двох дітей, що подарували їй згодом внуків та правнуків, які і нині підтримують, люблять та шанують свою матір, бабусю і прабабусю.

«Вклоняюся Вашій життєвій мудрості, багатому досвіду, незламності перед воєнними лихоліттями та труднощами післявоєнної відбудови. Сердечно вдячна Вам за багаторічну самовіддану працю. Радію, що, переживши багато бурхливих подій, Ви сьогодні зустрічаєте ювілей у колі рідних та близьких Вам людей. Бажаю міцного здоров’я, радості й благополуччя на довгі щасливі роки» — привітала ювілярку Раїса Гула .

Окрім подарунків, депутати вручили Любові  Ярош Грамоту обласної ради з грошовою винагородою.

 

Слідкуйте за новинами Житомира у Facebook, Telegram, Instagram та YouTube.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Житомира за сьогодні
17:54 Оголошено проведення ІІ обласного творчого конкурсу дитячого малюнку «ТИША, що говорить» 17:00 Напередодні Великодня п’яний житель Глибочиці "замінував" храм у Житомирі 16:40 Розвиток послуги «Соціальне таксі» як складова забезпечення безбар’єрного середовища у Житомирській області 16:00 На Житомирщині знову очікуються заморозки: оголошено помаранчевий рівень небезпеки Від читача 18:24 Проєкт BRAMA: в Кіберполіції розповіли, як можна протидіяти фейкам та пропаганді 15:40 У Житомирі подати заявку на оздоровлення дітей тепер можна онлайн 15:21 У Малині нетверезий мотоцикліст влетів в паркан: травмовано його і пасажира 15:00 15 квітня у мікрорайоні Польова буде призупинено водопостачання! 14:39 У Житомирському районі Великодні богослужіння пройшли без грубих порушень громадського порядку photo_camera 14:20 Французька делегація партнерів ознайомилася з розвитком ветеранської інфраструктури в Житомирській області 14:00 Анонс безоплатного тренінгу від Українського Червоного Хреста: Як створити продукт, який обожнюють клієнти? 12:39 Запрошуємо молодь Житомирщини долучитися до відбору учасників на програму “Молодіжний делегат України до ООН” на 2026-2027 роки 12:20 У Житомирському районі поліція затримала наркокур’єра з понад 80-ма згортками з забороненими речовинами 12:00 У Житомирі відбувся чемпіонат із карате пам’яті загиблих воїнів photo_camera 11:39 До уваги містян: цього тижня буде обмежено в’їзд автотранспорту на територію Корбутівського кладовища 11:20 Чорні лебеді повернулися до Ботанічного саду. ФОТО photo_camera 11:00 Гороскоп на тиждень 13 - 19 квітня 10:39 Захворюваність на ГРВІ та COVID-19 у Житомирській області залишається на рівні минулого тижня 10:20 У Житомирі знову говорять про подорожчання проїзду: що відомо насправді 10:00 Протягом ночі сили ППО збили 87 ворожих дронів
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Житомирі Ваші відгуки про послуги у Житомирі
keyboard_arrow_up