Від наслідків COVID-19 помер директор департаменту фінансів ОДА Леонід Мініч

Від наслідків COVID-19 помер директор департаменту фінансів ОДА Леонід Мініч

Про втрату повідомив на своїй сторінці у Фейсбуці голова ОДА Віталій Бунечко.

"Велика втрата для колективу Житомирської ОДА – пішов з життя директор департаменту фінансів, наш колега та добрий друг Леонід Мініч.

Леонід Григорович протягом останніх декількох місяців відчайдушно боровся із наслідками підступної хвороби – COVID-19, яка негативно вплинула на його здоров’я, але організм не витримав ускладнень, спричинених коронавірусом та супутніми захворюваннями.

Ми втратили добропорядну людину, професіонала з великим серцем та відкритою душею. Колеги завжди згадуватимуть його як людину, що жила своєю справою, готова в будь-який час підтримати і прийти на допомогу, бувши справжнім професіоналом у сфері фінансів.

Відео дня

З невимовним болем висловлюємо глибокі співчуття рідним і близьким та розділяємо всім серцем ваші біль та горе. Світла пам’ять про нього залишиться у серцях тих, хто його знав!" - написав голова ОДА.

Редакція "20 хвилин" приєднується до слів співчуття рідним і близьким Леоніда Мініча. Вічна пам’ять!

Слідкуйте за новинами Житомира у Facebook, Telegram, Instagram та YouTube.

Коментарі (1)
  • Лиана Тарасова
    Світла пам'ять і Царство Небесне Леоніду Григоровичу.
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Житомира за сьогодні
17:51 Миколі Максименку присвоїли звання «Почесний громадянин міста Житомира» (посмертно) 17:28 Фейкова оренда: житомирські поліцейські закликають громадян бути обачними під час зйому житла 17:00 Поліція охорони посилює технічний захист шкіл та громадських просторів на Житомирщині 16:41 Рятувальники ліквідували пожежу в безгосподарчій будівлі на Звягельщині Від читача 17:38 Активізувалися шахрайські схеми в соцмережах 16:21 Житомирська міська громада додатково спрямувала 50,8 млн грн на підтримку сил безпеки та оборони 16:00 Житомир співпрацюватиме з польськими благодійниками задля виробництва протезів 15:41 Свинцева небезпека поруч 15:21 Місто-побратим Дортмунд передало Житомиру 10 транспортних засобів для потреб комунальних підприємств 15:00 24-річна жителька Коростенщини на побачення з ув’язненим чоловіком привезла наркотики 14:40 Усі педагоги Житомира отримають доплати з місцевого бюджету 14:26 У Житомирі - аварійні відключення води: перелік адрес 14:20 Керманичка з ознаками алкогольного сп'яніння вчинила ДТП на проспекті Миру 14:00 Відзнакою «Мужність. Честь. Звитяга» нагородили Захара Маковського 12:35 Графіки аварійних відключень — в Житомиробленерго роз'яснили, як це працює 12:21 До кампанії “Смачно, бо на дрони!” вже приєдналося 100 закладів: як просувається акція? 12:00 Вихідними в Україну прийде похолодання з дощами та мокрим снігом 11:40 Привласнив понад 700 тисяч гривень на ремонті котелень: на Бердичівщині поліцейські викрили підрядника 11:20 Екоінспекція виявила факт незаконного продажу риби на Житньому ринку в Житомирі photo_camera 11:00 Конкурсна комісія визначила перевізників на міські автобусні маршрути
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Житомирі Ваші відгуки про послуги у Житомирі
keyboard_arrow_up