У Житомирського обласного центру зайнятості - новий керівник

У Житомирського обласного центру зайнятості - новий керівник

Вчора, 1 лютого, виконувач обов’язків Голови Державної служби зайнятості Валерій Ярошенко представив колективу обласного центру зайнятості нового директора - Корінну Галину Віталіївну. 

У зібранні з цієї нагоди також взяли участь керівники міськрайцентрів зайнятості, голова Федерації профспілок Житомирської області Неля Паламарчук, виконавчий директор Спільного представницького органу роботодавців Житомирської області Юрій Гамкрелідзе, заступник начальника Департаменту праці та соціального захисту населення обласної державної адміністрації Світлана Бойм. 

У вступному слові Валерій Ярошенко окреслив завдання, які стоять нині перед державною службою зайнятості, та перспективні напрями діяльності. 
«Очікування суспільства до державної служби зайнятості нині надзвичайно високі. На превеликий жаль, це єдина інституція в державі, яка займається сегментом ринку праці і володіє інформацією про ті процеси, які на ньому відбуваються.
Розроблена концепція Державної служби зайнятості, діяльність якої передусім має бути спрямована не на виплату допомоги по безробіттю, а на те, щоб бути активним «гравцем» на ринку праці. Метою концепції є вивчення сучасних процесів на ринку праці та прогнозування - що потребує роботодавець, які фахівці затребувані, а які будуть потрібні в перспективі» - сказав він.

Ярошенко констатував, що на ринку праці держави сьогодні спостерігається величезний дисбаланс, а вища освіта абсолютно не дає гарантії працевлаштування, позаяк близько половини людей, які звертаються у пошуках роботи, - мають дипломи вишів. Сьогодні реально затребувані кваліфіковані працівники з достатньо високим рівнем заробітної плати. Це стосується як оборонних підприємств на Житомирщині, так і нових підприємств, які відкриваються. 

За словами Валерія Ярошенка, служба зайнятості має працювати не тільки як швидка допомога, яка виплачує допомогу, вона має бути серйозною сучасною сервісною установою, яка розкаже школярам та їх батькам, яка професія затребувана на ринку праці, скільки сьогодні потрібно в області токарів, слюсарів, інженерів і т. і. Тому що вища школа абсолютно відірвана від того, що потребує ринок праці.

Базовим центрам зайнятості голова Державної служби зайнятості поставив завдання: вивчати ринок праці, надавати допомогу по профдіагностиці й профорієнтації, працювати конкретно й безпосередньо з роботодавцями. Керівник в районі має знати, що буде відкриватися, як працюють місцеві роботодавці, кого потребують сьогодні і в перспективі. 
 

Слідкуйте за новинами Житомира у Facebook, Telegram, Instagram та YouTube.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Житомира за сьогодні
17:55 НСЗУ нагадує ветеранам та ветеранкам про безоплатну стоматологічну допомогу та зубопротезування 17:00 Житомирська районна військова адміністрація долучилася до національного спротиву 16:41 Махінації у декларації на понад 5,2 млн грн: керівнику держустанови, який є депутатом на Житомирщині, повідомлено про підозру 16:19 Дві житомирянки, повіривши шахраям, переказали на "резервні рахунки" 140 тисяч гривень Від читача 12:01 Проєкт «Брама» 16:00 Сьогодні Житомирщина стала першим регіоном, де стартував другий етап реалізації трирівневої моделі підтримки громад у сфері просторового планування 15:40 У підлітковому клубі «Калина» триває денний табір 15:21 30, 50, 100 тисяч гривень та додаткові 70 тисяч: за що виплачують «бойові» виплати 15:00 #ШахрайГудбай: ​​Обережно, фішинг! 14:40 Судитимуть двох жінок, які розповсюджували PVP у Житомирі та Радомишлі 14:20 Оголошено конкурс на здобуття обласної літературно-мистецької премії імені Лесі Українки 14:00 У Бердичеві судитимуть 35-річного чоловіка за незаконний збут наркотичних засобів 14:00 Майже 14 мільйонів підручників готують до доставки в українські школи 12:21 Лептоспіроз. Причини виникнення, результати лабораторної діагностики та профілактика 12:00 Подробиці ДТП на Малинщині із загиблою пасажиркою: водій був тверезий photo_camera 11:38 Усі шість трамваїв із Хорватії вже в Житомирі! 11:20 П’яне кермування з потерпілими: жителя Коростенського району взято під варту 11:00 ДТП на Коростенщині: рятувальники деблокували з автівки тіло пасажирки 10:40 Віталій Бунечко: На Житомирщині обговорили розвиток соціальних послуг та підтримку вразливих категорій населення 10:20 За невиконання судового рішення жителя Бердичева засуджено до 1 року позбавлення волі
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Житомирі Ваші відгуки про послуги у Житомирі
keyboard_arrow_up