Пам'яті нашого земляка: музикант, продюсер, патріот Валерій Нужда

Пам'яті нашого земляка: музикант, продюсер, патріот Валерій Нужда

Валерій Нужда - один із тих, хто, не афішуючи, реально підтримував наших військовослужбців.

Як ми уже повідомляли, 28 березня 2022 року перестало битися серце видатного представника культури Житомирщини, багаторічного організатора культурних та мистецьких заходів, відомого продюсера Нужди Валерія Леонідовича.

Валерій Леонідович Нужда (15.10.1960 - 28.03.2022) завжди вважав, що найцінніше в роботі - спілкування зі справжніми людьми, які говорять тихо і небагато, проте мають неймовірну енергетику.

Ім’я Валерія Нужди відоме та авторитетне і в шоу-бізнесі, культурі, і серед глядачів-слухачів. Для житомирян він разом з братом Дмитром багато років організовував унікальні концерти, вистави зірок першого ешелону. Для них, зірок, а найперше, друзів, як музикант, він писав пісні. Як продюсер популярного дитячого конкурсу «Перша нота», а пізніше президент творчо-мистецького центру «Україна» віднаходив самобутні таланти на Поліській землі.

Валерій Леонідович Нужда народився в Житомирі, в славному районі Мальованка, був глибоко віруючою, сімейною людиною. Він часто підкреслював, що його сім'я – його багатство. На честь прадіда по материнській лінії - генерала армії Корбута названо район обласного центру. Тут і зараз мешкає чимало його нащадків. Чоловіки роду дуже часто обирали собі військовий шлях.

У 13 років Валерій навчався у Суворовському училищі. Проте верх все ж таки взяла тяга до музики, що передалася по батьківській лінії. Дід Михайло мав робочу спеціальність, але при цьому надзвичайну музичну обдарованість. Він був сиротою, звідси і примітне прізвище – Нужда.

Валерій трагічно втратив дружину, він став для дітей і татом, і мамою. Відновитись після втрати коханої людини Валерій Леонідович зміг завдяки родині, друзям та вірі в Бога.

Пісні його авторства є в репертуарі відомих українських виконавців. Їх співають Павло Зібров, Ірина Білик, Юрій Градовський, ансамбль «Зоряни» та багато інших співаків та колективів.

Валерій Нужда - один із тих, хто, не афішуючи, реально підтримував наших військовослужбців

 

Департамент культури Житомирської обласної військової адміністрації

Слідкуйте за новинами Житомира у Facebook, Telegram, Instagram та YouTube.

Коментарі

keyboard_arrow_up