Настя Івлеєва та Андрій Бідняков - знову ведучі «Орла і  решки»

Настя Івлеєва та Андрій Бідняков - знову ведучі «Орла і  решки»

Команда популярного тревел-шоу «Орел і решка» знову вирушає в подорож: стартували зйомки нового сезону проекту під назвою «Івлеєва vs Бідняков». 

 

 

Прем'єра відбудеться в ефірі каналу «Інтер» вже у вересні. На цей раз глядачів чекають не тільки нові туристичні маршрути, несподівані відкриття і яскраві пригоди, а й захоплююче протистояння двох досвідчених телемандрівників. У проект «Орел і решка» повертаються Настя Івлеєва і Андрій Бідняков!

«Івлеева vs Бідняков» - це не просто черговий сезон «Орла і решки», - розповідає генеральний продюсер TeenSpirit Олена Синельникова. - Це абсолютно новий рівень подорожей, де ведучі - далеко не новачки, які дивуються всьому підряд. Це досвідчені вовки подорожей, які покажуть глядачам, де і як краще відпочити, що варто побачити своїми очима, а куди краще і зовсім не потикатися. Ці досвідчені туристи, здавалося б, об'їхали весь світ. Але на планеті залишилася ще сила-силенна туристичних напрямків, де не бував жоден з них: Нова Зеландія, Сідней, Мілан, Колорадо! У цьому сезоні Андрій Бідняков і Настя Івлеєва спробують, нарешті, закрити свій гештальт подорожей, а телеглядачі побачать один з найяскравіших і незабутніх сезонів за всю історію проекту!»

У 2011 році актор і пародист Андрій Бідняков став ведучим проекту «Орел і решка» разом з Жанною Бадоєвою, замінивши на цій посаді Алана Бадоєва. Згодом співведучими Андрія були Леся Никитюк і Настя Коротка. Бідняков «пережив» 8 сезонів проекту, облетів майже 100 міст світу і намотав тисячі кілометрів. З популярною блондинкою Настею Івлеєвою, яка два роки вела програму «Орел і решка. Перезавантаження», його об'єднують пристрасть до подорожей і любов телеглядачів.

«Ми уважно читаємо коментарі наших глядачів. І прохань «поверніть Біднякова» і «поверніть Івлеєву», за нашими підрахунками, найбільше. А бажання наших глядачів - закон», - запевняє Олена Синельникова.

За словами продюсера, в основі нового сезону закладено протистояння між двома ведучими. «Вони самі один одного викликали на цей «челендж», - каже Олена. - Кожен з них хоче довести, що він краще, смішніше, крутіше! Показати найкраще місце для відпочинку, дати кориснішу пораду для туристів, залізти туди, куди інший би не ризикнув. Якщо раніше наші ведучі іноді могли відмовлятися від деяких складнощів: не з'їсти якусь гидоту або не стрибнути з гігантської висоти, то тепер у кожного є конкурент-подразник, який обов'язково його висміє і спробує «переплюнути» свого опонента. Як би там не було, шоу тепер стане ще більш захоплюючим, і наші глядачі від цього тільки виграють».

 

Хто виявиться крутіше - Бідняков або Івлеєва? Які сюрпризи чекають телеглядачів і шанувальників популярного тревел-шоу? Дізнаємося зовсім скоро! Слідкуйте за новинами проекту і анонсами телеканалу «Інтер».

Слідкуйте за новинами Житомира у Facebook, Telegram, Instagram та YouTube.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Житомира за сьогодні
12:20 У Коростені в ДТП травмувався 18-річний мотоцикліст 12:00 6 років 5 місяців позбавлення волі отримав водій, з вини якого загинув пасажир поблизу села Кам’янка 11:39 Кешбек на пальне — Уряд продовжив термін програми до 31 травня 11:20 Зміни травня - 2026: мобілізація по-новому, втрата субсидій та безкоштовні ліки Від читача 18:29 Військові часто стають мішенню для шахраїв. 11:00 На Житомирщині судитимуть «лобіста», якого СБУ затримала на вимаганні грошей за сприяння в оформленні інвалідності 10:39 У желейних жувальних цукерках з Нідерландів виявили психоактивну речовину 10:24 Житомир отримав перші два трамваї з Хорватії photo_camera 10:00 До уваги водіїв: 1 травня на частині вулиць Шевченка і Довженка обмежать рух транспорту 09:39 Вночі росіяни атакували Україну 210-ма ударними БпЛА 09:20 Оперативна інформація станом на 08:00 01.05.2026 щодо російського вторгнення 09:00 1 травня: все про цей день, яке церковне свято, прикмети і погода у Житомирі 17:55 У Житомирі презентували новий сервіс - податковий супровід ветеранського підприємництва 17:31 Маріупольським дітям Житомирської громади передали спортивне обладнання з Чехії 17:00 Юлія Свириденко: Уряд продовжив дію чинного тарифу для побутових споживачів до 31 жовтня 2026 року 16:38 Віталій Бунечко: Прикордонники — надійний щит України, який щодня боронить наші рубежі 16:20 «ЗАМАЛЮЙ»: у Житомирі стартував проєкт проти наркореклами та залучення підлітків до диверсій 16:00 На Житомирщині за добу виявлено два факти спалювання сухої рослинності photo_camera 15:40 Неподалік Пряжева потяг «Козятин-Коростень» під час руху травмував 21-річну дівчину 15:21 На Житомирщині судитимуть «криптомайнера», якого викрила СБУ на розкраданні електроенергії на 9 млн грн photo_camera
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Житомирі Ваші відгуки про послуги у Житомирі
keyboard_arrow_up