Добрі справи робляться тихо

Добрі справи робляться тихо

У сучасному, такому мобільному і черствому до чужих проблем світі народжуються люди з особливими, душами. Душами, які пропускають крізь себе людські проблеми, вміють співчувати і творити добро.

Добрі справи робляться тихо

У цьому світі є тільки одна річ, 

перед якою належить схилятися, 

це – геній, і одна річ, 

перед якою слід упасти на коліна, – це доброта.

Віктор Гюго

Володимир Антонович Кульчицький – інтелектуал, бізнесмен, благодійник і меценат, людина, яка невпинно допомагає іншим. Постійну допомогу від Володимира Антоновича отримують жителі с. Жеребки Житомирської області, а також сіл, що розташовані поруч. Завдяки Володимиру Антоновичу мешканці будинків людей похилого віку у селищах Іванопіль та Краснопіль круглий рік їдять свіжі, екологічно чисті овочі та салати. Проживають в теплі, оскільки меценатом був встановлений сучасний твердопаливний котел. В. Кульчицький придбав електроскутер і передав його до відділення «Укрпошти», щоб полегшити нелегку працю листоноші.

Добрі справи робляться тихо, фото №1 на сайті 20minut.ua

Благодійник з трепетом відноситься до діток і робить все, щоб малята навчалися в комфортних умовах. За кошти Володимира Антоновича була пробурена свердловина і проведена вода до ліцею селища Іванопіль. У селі Жеребки благодійник забезпечив дитячий садок усім необхідним. 

На превеликий жаль, все більше населених пунктів зіштовхуються з проблемою нестачі прісної води, і с. Дубрівка не стало виключенням. Кульчицький і тут не лишився осторонь людської біди: була пробурена свердловина і встановлений сучасний бювет.

Добрі справи робляться тихо, фото №2 на сайті 20minut.ua

Прекрасна цьогорічна зима стала нелегким випробовуванням для більшості населених пунктів України. Нерозчищеними залишались дороги навіть у великих містах нашої держави. А от мешканці с. Жеребки та сусідніх сіл завжди пересувались прекрасними дорогами, милуючись красою природи. Негода тривала довго, а ще довше працювала техніка, яку відправив Володимир Антонович для розчищення снігових заметів. 

Добрі справи робляться тихо, фото №3 на сайті 20minut.ua

Шановний Володимире Антоновичу, мешканці с. Жеребки і оточуючих сіл щиро дякують Вам за вашу добру душу, яка відкрита для інших!

Хочете отримувати новини першими – приєднуйтеся до нас у соцмережах

Слідкуйте за новинами Житомира у Facebook, Telegram, Instagram та YouTube.

Коментарі

keyboard_arrow_up