Житомиряни з хору "Глорія"заспівали з з хором хлопчиків та юнаків з Києва у костьолі Святого Йоанна з Дуклі
У Житомирі відбувся спільний благодійний концерт Зразкового хору "Глорія", керівник заслужена артистка України Наталя Клименко, разом з хором хлопчиків та юнаків сектору практики Національної музичної академії, керівник заслужений діяч культури України Алла Шейко в костелі Святого Йоанна з Дуклі.
Після завершення концерту директорка Народного музею Бориса Лятошинського, кандидат мистецтвознавства Ірина Копоть провела для киян екскурсію вулицями нашого міста та до Музею Бориса Лятошинського.
"У концерті прозвучали кращі твори українських та зарубіжних композиторів. Діти дарували свій спів, наповнюючи душі слухачів чистотою, теплом та любов'ю", - розповіла директорка музичної школи ім. Б. Лятошинського Валентина Чудовська.
Під час концерту зібрано 8605 гривень на допомогу ЗСУ.




приклад патріотизму і проффесійності👍🏻👍🏻👍🏻 Щасливі діти ,що мають можливість розкривати свій талант разом з вами!!
Дякуємо.
Мама вже випускниці 🤗