Житомирян запрошують на допрем`єрний перегляд українського-італійського фільму "Ізі"

Завтра, 13 вересня, у Житомирі відбудеться допрем`єрний показ фільму "Ізі". 

Житомирян запрошують на допрем`єрний перегляд українського-італійського фільму "Ізі"

Про це повідомляють у прес-службі Житомирської міської ради

Напередодні всеукраїнської прем’єри, 13 вересня в кінотеатрі «Україна» за сприяння управління культури Житомирської міської ради відбудеться допрем’єрний показ українсько-італійського фільму «ІЗІ» та зустріч з міжнародною творчою групою:
1. Юлія Чернявська (продюсер, Україна);
2. Андреа Маньяні (режисер, Італія);
3. Нікола Ночелла (актор, Італія);
4. Кьяра Барбо (продюсер, Італія);
5. Олег Щербина (продюсер, Україна);
6. Ярослав Підгора-Ґвяздовський.

Програма заходу:

18:00 Прес-конференція з міжнародною творчою групою.

19:00 Показ фільму «ІЗІ».

20:30-21:00 Спілкування з міжнародною творчою групою.

 Запрошення можна отримати в Управлінні культури Житомирської міської Ради та Житомирському коледжі культури і мистецтв ім. Івана Огієнка (ауд. 16).

У кінотеатрах стрічку можна буде переглянути з 14 вересня. За допомоги дистриб’юторської «Кінокомпанії ММD» вона вийде в 50 містах України на 120 копіях.

Це перша офіційна копродукція України з Італією на державному рівні – з українського боку вона фінансувалася Державним агентством з питань кіно, а з італійського - Міністерством культури. Ця копродукція також перша для Мінкульту Італії, де воно не виступає мажорітарієм: 58% забезпечила українська сторона (з яких 20% - від Держкіно і 38% від виробничої компанії FreshProduction), а 42% - від італійської (крім Мінкульту Італії, фільм допоміг профінансувати регіональний аудіовізуальний фонд Фріулі-Венеція-Джулія). Виробництвом на території Італії займалися компанії Bartlebyfilm та PilgrimFilm.

Більша частина зйомок відбувалася на території України. І лише десята частина зйомок пройшла в Італії.

Довідково: драматична комедія «Ізі» розповідає про колись вправного гонщика з іменем Ісідоро, що виграв 17-ть чемпіонатів на «Формулі-3», тепер він став просто Ізі, мовчазним товстуном в депресії. Але життя підкидає йому можливість все змінити. Брат просить його допомогти зробити дивну річ: перевезти тіло загиблого у нього на виробництві українця до кордону, передати труну кому треба і – все. Змінитися герою вийде не просто і зовсім не легко. Але все, що не відбувається – на добре!

 

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up