Житомиру не вистачає Експериментаніуму

Так вважає автор петиції, яка нещодавно надійшла до Житомирської міської ради.

Житомиру не вистачає  Експериментаніуму

У тексті петиції автор зокрема зазначає: "Інтерактивні музеї науки і техніки дуже популярні у всьому цивілізованому світі, найближчий приклад – київський Експериментаніум. Це місця, в яких поєднуються три основні складові:
- інтерактивні експонати, котрі наочно демонструють основні явища механіки, оптики, електрики, акустики, хімічні реакції та багато іншого. Всі вони доступні для взаємодії і дозволяють «відчути на дотик» всі ті закономірності, котрі зазвичай знайомі нам лише в теорії.
- Постійні та тимчасові експозиції, котрі розповідають про історію і сучасність наукових відкриттів та технічних розробок
- Майданчик для проведення різноманітних науково-популярних заходів - цікавих лекцій, наукових шоу, квестів і т.д. – для дітей різного віку та дорослих.
Думаю, Житомиру дуже потрібне таке місце! Пропоноване розташування – будівля старого трамвайного депо, що на Новому бульварі, біля наукової бібліотеки. Частину експонатів можна розмістити і на самому Бульварі".

Варто відвідати

Гурт «Без обмежень»

Житомиряни досить жваво відреагували на таку пропозицію, на сьогодні петиція набрала вже 70 голосів з 250 (28%).

Якщо ви також хочете, щоб в місті з'явилася така науково-популярна  локація, підпиисуйте петицію та підтримайте гарну ідею.

Коментарі (1)
  • Dennis Korzun

    Повністю згодний... Вже давним давно совкові музеї відійшли в минуле і не тільки на Заході... Достатньо поїхати на батьківщину Ніколи Тесли і побачити музей в його честь...де не якийсь старий пердун чи баба 100 кілограмова розповідає про фізичні явища які відкрив Тесла а люди самі на власні очі можуть проводити експерименти... І це в тій країні яка 1999 році палала від вогню...
Найчастіше Найчастіше
Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up